Varasemad valitsused

Valitsus 21.10.1933 - 24.04.1938

Päevad ametis: 1647

Role Name
riigivanem kuni 24.01.1934, peaminister riigivanema ülesannetes 24.01.1934-03.09.1937, riigihoidja 03.09.1937-24.04.1938 Konstantin Päts
välisminister Friedrich Karl Akel (02.06.1936-09.05.1938)
majandusminister Karl Selter (21.10.1933-09.05.1938)
välisminister, riigivanema asetäitja alates 23.10.1933, peaministri asetäitja 01.03.1934-27.08.1934 Julius Seljamaa (21.10.1933-02.06.1936)
haridusminister Aleksander Jaakson (11.05.1936-09.05.1938)
põllutööminister Nikolai Talts (21.10.1933-09.11.1937)
teedeminister Nikolai Viitak (26.08.1937-09.05.1938)
hariduse- ja sotsiaalminister kuni 01.04.1936, haridusminister 01.04.1936-10.05.1936 Nikolai Kann (21.10.1933-11.05.1936)
siseminister, peaministri asetäitja alates 27.08.1934 Karl (Kaarel) Eenpalu (Einbund) (25.08.1934-09.05.1938)
teedeminister Otto Sternbeck (21.10.1933-26.08.1937)
kohtu- ja siseminister kuni 01.04.1934, kohtuminister alates 01.04.1934, siseministri kohusetäitja 01.04.1934-25.08.1934 Johan Müller (21.10.1933-09.05.1938)
sotsiaalminister Oskar Kask (16.03.1936-09.05.1938)
põllutööminister Artur Tupits (11.09.1937-09.05.1938)
kaitseminister Paul Lill (21.10.1933-09.05.1938)