Varasemad valitsused

Valitsus 18.05.1933 - 21.10.1933

Päevad ametis: 157

Rahvuslik Keskerakond, ARV,

Valitsuse number 24
Role Name
riigivanem Jaan Tõnisson
majandusminister Peeter Kurvits
haridus- ja sotsiaalminister, riigivanema asetäitja alates 18.05.1933 Konstantin Konik
põllutööminister Johannes-Friedrich Zimmermann
kohtu- ja siseminister Ernst Heinrich Ein (04.10.1933-21.10.1933)
välisminister Ants (Anton, Hans) Piip
kohtu- ja siseminister Vladimir Rooberg (Roopere) (18.05.1933-03.10.1933)
teedeminister Oskar Köster
kaitseminister August Kerem