Varasemad valitsused

Valitsus 12.02.1931 - 19.02.1932

Päevad ametis: 373

Põllumeeste Kogud, Eesti Rahvaerakond, Eesti Sotsialistlik Tööliste Partei

Valitsuse number 20
Role Name
riigivanem Konstantin Päts
välisminister, riigivanema asetäitja alates 26.02.1931 Jaan Tõnisson
põllutööminister kuni 20.11.1931, majandusminister alates 20.11.1931 August Jürima (Jürman(n)) (20.11.1931-19.02.1932)
teedeminister Aleksander Oinas
haridus- ja sotsiaalminister Jaan Piiskar
majandusminister Mihkel Pung (12.02.1931-20.11.1931)
kohtu- ja siseminister Johan Reinhold (Raid) (20.11.1931-19.02.1932)
põllutööminister Jaan Hünerson (20.11.1931-19.02.1932)
kohtu- ja siseminister kuni 20.11.1931, põllutööminister alates 20.11.1931 Jaan Hünerson (12.02.1931-20.11.1931)
põllutööminister August Jürima (Jürman(n)) (12.02.1931-20.11.1931)
kaitseminister August Kerem