Varasemad valitsused

Valitsus 12.11.1918 - 27.11.1918

Päevad ametis: 16

Eesti Maarahva Liit, Eesti Demokraatlik Eduerakond, Eesti Tööerakond, Eesti Sotsiaaldemokraarlik Tööliste Partei

Role Name
peaminister, siseminister Konstantin Päts
minister ilma portfellita Jaan Tõnisson
põllutöö- ja toitlusminister Jaan Raamot (12.11.1918-16.11.1918)
teedeminister Ferdinand Peterson (Petersen)
haridusminister Peeter Siegfried Põld
rahaminister, siseministri asetäitja Juhan (Johann, Johannes) Kukk
kohtuminister, peaministri asetäitja Jaan Poska
töö- ja hoolekandeminister Aleksander Tulp (14.11.1918-27.11.1918)
sõjaminister Andres Larka
välisminister Otto Strandman
tööstus-kaubandusminister Nikolai Köstner (14.11.1918-27.11.1918)