Varasemad valitsused

Valitsus 09.07.1929 - 12.02.1931

Päevad ametis: 584

Eesti Tööerakond, Kristlik Rahvaerakond, Eesti Rahvaerakond, Põllumeeste Kogud, ARV

Valitsuse number 19
Role Name
riigivanem Otto Strandman
majandusminister Johannes-Friedrich Zimmermann
haridus- ja sotsiaalminister Jaan Hünerson (09.07.1929-12.09.1931)
põllutööminister, riigivanema asetäitja alates 27.07.1929 August Kerem (09.07.1929-23.01.1931)
kohtu- ja siseminister Ado Anderkopp (12.04.1930-12.02.1931)
välisminister, põllutööministri kohusetäitja alates 26.01.1931 Jaan Lattik
kohtu- ja siseminister Tõnis Kalbus (09.07.1929-12.04.1930)
teedeminister August Jürima (Jürman(n))
kaitseminister Oskar Köster