Varasemad valitsused

Valitsus 26.03.1924 - 16.12.1924

Päevad ametis: 266

Kristlik Rahvaerakond, Eesti Tööerakond, Eesti Rahvaerakond

Valitsuse number 12
Role Name
riigivanem Friedrich Karl Akel
teedeminister Karl Kark (26.03.1924-01.12.1924)
siseminister, sõjaministri kohusetäitja 18.10.1924-11.11.1924 ja 26.11.1924-16.12.1924 Theodor Rõuk
rahaminister, kaubandus-tööstusministri kohusetäitja 09.04.1924-13.05.1924 Karl (Kaarel) August Baars (01.04.1924-14.05.1924)
haridusminister Hugo-Bernhard Rahamägi
töö- ja hoolekandeminister Christjan Kaarna
sõjaminister Hans Kurvits (11.11.1924-26.11.1924)
kohtuminister, rahaministri kohusetäitja 27-03.1924-01.04.1924, välisministri kohusetäitja 15.05.1924-21.06.1924 Rudolf Gabrel
välisminister Karl (Kaarel) Robert Pusta (06.06.1924-16.12.1924)
sõjaminister Oskar Amberg (26.03.1924-18.10.1924)
välisminister kuni 14.05.1924, rahaminister alates 14.05.1924, kaubandus-tööstusministri kohusetäitja 27.03.1924-09.04.1924 Otto Strandman
põllutööminister, teedeministri kohusetäitja alates 03.12.1924 August Kerem