Sa oled siin

Korduskutse: Eestit külastab Tšehhi peaminister Andrej Babiš

9. detsember 2019 - 10:21

Stenbocki maja, 10. detsember 2019 – Täna, 10. detsembril saabub Eestisse visiidile Tšehhi peaminister Andrej Babiš, kes kohtub peaminister Jüri Ratasega ja külastab NATO õhuturbemissioonil osalevaid Tšehhi õhuväelasi.

Täna õhtul osalevad Babiš ja Ratas ühisel õhtusöögil ja kolmapäeval, 11. detsembri hommikul kohtub Tšehhi valitsusjuht Jüri Ratasega Stenbocki majas. Seejärel sõidavad peaministrid Ämari lennubaasi NATO Balti õhuturbemissioonil osalevate Tšehhi õhuväelastega kohtuma ja lennubaasi võimalustega tutvuma. Ringkäik Ämaris algab kell 9.45, kell 10.45 annavad peaministrid lühikese pressikonverentsi.

Lisaks kohtub Babiš IT- ja ettevõtlusministri Kaimar Karuga ning külastab NATO küberkaitsekeskust ja e-Eesti esitluskeskust. Veel asetab Babiš pärja Vabadusõja võidusamba jalamile, käib Vabamus ning kohtub Riigikogu esimehe Henn Põlluaasaga.

Palume Ämari lennubaasi külastust või teisi üritusi kajastada soovivatel ajakirjanikel, fotograafidel ja operaatoritel ennast registreerida hiljemalt täna, 10. detsembril kell 15 aadressil: https://www.valitsus.ee/et/uritus/tsehhi-peaminister-andrej-babisi-visiit

Veel uudiseid samal teemal

17.01.2020|Vabariigi Valitsus

Peaminister Jüri Ratas rääkis SEB ja Swedbanki esindajatega majanduskeskkonnast

Stockholm, 17. jaanuar 2020 - Peaminister Jüri Ratas kohtus täna Stockholmis SEB ja Swedbanki esindajatega, et rääkida edusammudest rahapesuvastases võitluses ning pankade rollist Eesti majanduses.

17.01.2020|Vabariigi Valitsus

Jüri Ratas kohtus Rootsi peaministri Stefan Löfveniga

Stockholm, 17. jaanuar 2020 - Peaminister Jüri Ratas kohtus täna Rootsi peaministri Stefan Löfveniga, et rääkida kahepoolsetest suhetest, majandusest, Euroopa Liidu teemadest ja välispoliitilisest olukorrast.