Sa oled siin

Korduskutse: Eestit külastab Tšehhi peaminister Andrej Babiš

9. detsember 2019 - 10:21

Stenbocki maja, 10. detsember 2019 – Täna, 10. detsembril saabub Eestisse visiidile Tšehhi peaminister Andrej Babiš, kes kohtub peaminister Jüri Ratasega ja külastab NATO õhuturbemissioonil osalevaid Tšehhi õhuväelasi.

Täna õhtul osalevad Babiš ja Ratas ühisel õhtusöögil ja kolmapäeval, 11. detsembri hommikul kohtub Tšehhi valitsusjuht Jüri Ratasega Stenbocki majas. Seejärel sõidavad peaministrid Ämari lennubaasi NATO Balti õhuturbemissioonil osalevate Tšehhi õhuväelastega kohtuma ja lennubaasi võimalustega tutvuma. Ringkäik Ämaris algab kell 9.45, kell 10.45 annavad peaministrid lühikese pressikonverentsi.

Lisaks kohtub Babiš IT- ja ettevõtlusministri Kaimar Karuga ning külastab NATO küberkaitsekeskust ja e-Eesti esitluskeskust. Veel asetab Babiš pärja Vabadusõja võidusamba jalamile, käib Vabamus ning kohtub Riigikogu esimehe Henn Põlluaasaga.

Palume Ämari lennubaasi külastust või teisi üritusi kajastada soovivatel ajakirjanikel, fotograafidel ja operaatoritel ennast registreerida hiljemalt täna, 10. detsembril kell 15 aadressil: https://www.valitsus.ee/et/uritus/tsehhi-peaminister-andrej-babisi-visiit

Veel uudiseid samal teemal

15.07.2020|Vabariigi Valitsus

Ratas: uuendusmeelsus aitab Eestil säästvas arengus esirinnas olla

Stenbocki maja, 15. juuli 2020 – Peaminister Jüri Ratas andis ÜRO kõrgetasemelisel poliitilisel foorumil ülevaate säästva arengu tegevuskava elluviimisest Eestis. Ülevaate kohaselt on Eesti viimase nelja aastaga parandanud olukorda mitmes valdkonnas ning on ülemaailmse säästva arengu indeksi tabelis kokkuvõttes 10. kohal.

19.06.2020|Vabariigi Valitsus

Fotouudis: peaminister külastas Harju maleva ja Kaitseliidu küberkaitse üksust

Stenbocki maja, 19. juuni 2020 – Peaminister Jüri Ratas külastas täna kaitseliidu Harju malevat, kus ta tunnustas kaitseliitlaste ja naiskodukaitse panust koroonakriisi lahendamisel, sai ülevaate võidupüha tähistamisest sel aastal ning kaitseliitlaste tegevustest ja koostööst.