Sa oled siin

Peaminister tutvub Lääne-Harju valla ärikeskkonna arenguga ning arutab kohaliku elu küsimusi

2. november 2018 - 5:49

Stenbocki maja, 2. november 2018. a. – Reede pärastlõunal väisab peaminister Jüri Ratas Lääne-Harju valda, mis tekkis haldusreformi käigus Keila, Padise ja Vasalemma valla ning Paldiski linna ühendamisel.

 

Peaminister arutab vallavalitsuse juhtkonnaga haridusvõrgustiku ümberkorraldusi, sealhulgas Laulasmaa kooli juurdeehituse ning Ämari kooli sulgemisega seotud küsimusi, tervishoiu teenuste kättesaadavust ning ühistranspordi toimimist.


Paldiskis kohtub Ratas kohaliku ettevõtjate liidu esindajatega ja külastab Paldiski Tsingipada AS-i, mis kasutab tootmisprotsessis oma valdkonna tipptehnoloogiat ning pakub tööd 62 inimesele. Samuti tutvub Ratas Alexela Group OÜ pakutava LNG terminali platsiga. Neljapäeval sõlmisid Tallinna Sadam ja Alexela Invest ühiste kavatsuste protokolli, et hinnata LNG terminali Paldiskisse rajamise võimalusi.


Lääne-Harju visiidi raames külastab peaminister ka Ämari lennubaasi, et tervitada Saksa lennusalka, mis augustist jaanuarini teostab baasil õhuturbemissiooni, ning tänada liitlasi Balti riikide õhuruumi kaitsmise eest.

Veel uudiseid samal teemal

04.04.2019|Vabariigi Valitsus

Peaminister teatas valitsuse tagasiastumisest

Riigikogu, 4. aprill 2019 - Peaminister Jüri Ratas teatas täna riigikogu XIV koosseisu avaistungil valitsuse tagasiastumisest. Tulenevalt seadusest peab valitsus astuma tagasi riigikogu uue koosseisu kokkuastumisel, kuid jätkab oma tegevust uue valitsuse ametisse asumiseni.

01.04.2019|Vabariigi Valitsus

Infoleht uue valitsuse ametisse astumise etappide ja ajakava kohta

Lugupeetud toimetused ja partnerid, saadame teile infolehe uue valitsuse ametisse astumisega seotud etappidest ja seadusest tulenevatest kuupäevadest.

Infoleht uue valitsuse ametisse astumise kohta (PDF): http://bit.ly/Valitsus2019