Sa oled siin

Peaminister tutvub Lääne-Harju valla ärikeskkonna arenguga ning arutab kohaliku elu küsimusi

2. november 2018 - 5:49

Stenbocki maja, 2. november 2018. a. – Reede pärastlõunal väisab peaminister Jüri Ratas Lääne-Harju valda, mis tekkis haldusreformi käigus Keila, Padise ja Vasalemma valla ning Paldiski linna ühendamisel.

 

Peaminister arutab vallavalitsuse juhtkonnaga haridusvõrgustiku ümberkorraldusi, sealhulgas Laulasmaa kooli juurdeehituse ning Ämari kooli sulgemisega seotud küsimusi, tervishoiu teenuste kättesaadavust ning ühistranspordi toimimist.


Paldiskis kohtub Ratas kohaliku ettevõtjate liidu esindajatega ja külastab Paldiski Tsingipada AS-i, mis kasutab tootmisprotsessis oma valdkonna tipptehnoloogiat ning pakub tööd 62 inimesele. Samuti tutvub Ratas Alexela Group OÜ pakutava LNG terminali platsiga. Neljapäeval sõlmisid Tallinna Sadam ja Alexela Invest ühiste kavatsuste protokolli, et hinnata LNG terminali Paldiskisse rajamise võimalusi.


Lääne-Harju visiidi raames külastab peaminister ka Ämari lennubaasi, et tervitada Saksa lennusalka, mis augustist jaanuarini teostab baasil õhuturbemissiooni, ning tänada liitlasi Balti riikide õhuruumi kaitsmise eest.

Veel uudiseid samal teemal

08.01.2019|Vabariigi Valitsus

Valitsuskomisjon: EV100 välisprogramm on kultuuriekspordi edendamise edulugu

Stenbocki maja, 8. jaanuar 2019 - Täna kogunenud Eesti Vabariik 100 valitsuskomisjon tõdes, et lõppenud EV100 välisprogramm oli kõigi aegade võimsaim Eestit tutvustav ja keskselt rahastatud kultuuriekspordi edendamise projekt.

17.11.2018|Vabariigi Valitsus

Peaminister Ratas politsei 100. aastapäeval: Eesti elanike kõrge usaldus politsei vastu on suur tunnustus

Stenbocki maja, 17. november 2018 – „Eestis elamine on muutunud aasta-aastalt turvalisemaks ning see on suuresti just politsei- ja piirivalveameti tublide inimeste pikaajalise töö tulemus,“ sõnas peaminister Jüri Ratas Eesti politsei 100. aastapäeva tervituskõnes.