Sa oled siin

Peaminister Rõivas Slushil Helsinkis: ehitame e-residentsusest järgmise eduloo

18. november 2014 - 13:10
Peaminister Taavi Rõivas Slushil Helsingis 18.11.2014
Peaminister Taavi Rõivas Slushil Helsingis 18.11.2014

Helsingi, 18. november 2014 - Peaminister Taavi Rõivas ütles täna regiooni suurimal idufirmade ja tehnoloogiaüritusel Slush esinedes, et e-residentsus võimaldab alustada Euroopas äri kõikjalt maailmast ning Eesti saab valdkonnas olema teenäitajaks.

“Eesti ja Soome pakuvad ühiselt suurepärast keskkonda uudsete ettevõtmiste käivitamiseks ja maailma viimiseks,” julgustas peaminister investoreid ja ettevõtjaid Eestisse tulema. 

“Eesti ja Soome on maailma esimesed, kes ühendavad riiklikult oma e-teenused ja loovad ühtse digitaalse majandusruumi,” ütles peaminister Rõivas esinedes koos Soome peaministri Alexander Stubbi ning Jaapani suurettevõtte Rakuten juhi Hiroshi Mikitaniga. "Ehitame e-residentsusest järgmise eduloo."

Täna hommikul kohtus peaminister Rõivas ka Slushil osalevate eesti ettevõtetega. Slushil osaleb sel aastal ligi 100 ettevõtet Eestist.

Slush on regiooni suurim idufirmade, investorite ning tehnoloogiaüritus, kus sel aastal käis 14 000 külalist ning esindatud on ka hulgaliselt Eesti firmasid, lisaks osalejatele Põhjamaadest ning Aasiast.

Fotod Slushilt: http://bit.ly/14DKArK