Sa oled siin

Peaminister Ratas tänas Võrumaal äkkõppusel osalenud kaitseliitlasi

4. detsember 2016 - 17:59

Võrumaa, 4. detsember 2016 - Peaminister Jüri Ratas külastas täna Kaitseliidu Võrumaa maleva lahingkompaniid, et öelda isiklikult aitäh igaühele, kes osales neljapäeval Valitsuse poolt välja kuulutatud lisaõppekogunemisel. 

 

“Eesti riigi kaitse toimib hästi. Neljapäeval otsustasime Vabariigi Valitsuses selle lisaõppekogunemise korraldada, tänaseks olete te kõik teate kätte saanud, varustuses ja relvastuses ning juba ka teist päeva metsas väljaõpet saamas. Eesti riigikaitsesüsteem töötab alates valitsusest lõpetades Võru maleva 433. lahingkompanii lahingpaarini,” ütles peaminister Ratas. “Kiidan teie operatiivsust ja olen tänulik teie perekondadele ja tööandjatele mõistmise eest, et selle nädalavahetuse veetsite metsas ja homme olete veidi väsinud.  Riigi kaitse ei küsi kellaaega. Me peame kõik selleks alati valmis olema.” 

 

Peaminister Ratas külastas ka Kaitseväe vigastatud veteranide spordilaagrit, mis sel aastal toimus Võrus. Ratase sõnul hindab ta väga kõrgelt kõiki neid naisi ja mehi, kes on Eesti julgeoleku kaitsmise nimel maksnud oma tervisega. “Luban, et toetan teid ja kutsun kõiki Eestis elavaid inimesi aprillikuus Anname Au kampaanias osalema,” ütles Ratas.