Sa oled siin

Peaminister Ratas külastab Ida-Virumaad ja esineb III Omavalitsuspäeval

28. september 2018 - 6:00

Tallinn, Stenbocki maja, 28. september 2018 – Peaminister Jüri Ratas on reedel ringreisil Ida-Virumaal, kus külastab maakonna ettevõtteid, spordiobjekte, haridusasutusi, kohtub omavalitsusjuhtide ja kohalike elanikega ning esineb ettekandega Narvas toimuval III Omavalitsuspäeval.

“Ma olen lubanud aasta lõpuni regulaarselt külastada Ida-Virumaad ning loodan selle lubaduse ellu viia. Esmaspäeval väisan ma Kagu-Eestit. Mõlemad piirkonnad on valitsuse tähelepanu fookuses. Ka järgmise aasta eelarvest jätkame nende toetamist ning riigi eelarvestrateegia otsuste järgi jätkub see toetus 2022. aastani,“ ütles peaminister.

 

Hommikul külastab peaminister Tallinna Tehnikaülikooli Virumaa Kolledžit, kus kohtub juhtkonnaga ning annab külalisloengu. Seejärel tutvub ta OÜ-ga Järve Biopuhastus ning valjuhääldite poolest tuntud ettevõttega AUDES.  Kell 13 esineb Ratas ennekandega III Omavalitsuspäeval Narva kultuurikeskuses Rugodiv. Pärastlõunal suundub peaminister Jõhvi, kus saab kokku vallajuhtidega, tutvub linnapargi ja jalgpallistaadioni arendusplaaniga ning kohtub ka rahvaga. Õhtul on Ratasel rahvakohtumine Kohtla-Järvel, kus ta kohtub ka sealsete omavalitsusjuhtide ning Aidu veespordikeskuse esindajatega.

 

Lisainfo:
Jevgenia Värä
valitsuse meedianõunik
tel.5254377

 

Veel uudiseid samal teemal

27.05.2020|Vabariigi Valitsus

Ratas: töötame võõrtööjõu probleemi lahendamise nimel

Tallinn, Stenbocki maja, 27.

24.03.2020|Vabariigi Valitsus

Ratas arutas ettevõtlusorganisatsioonidega koroonaviiruse majandusmõjusid

Stenbocki maja, 24. märts 2020 - Peaminister Jüri Ratas pidas täna videokonverentsi ettevõtlusorganisatsioonide esindajatega, et rääkida koroonaviiruse majandusmõjust, kuulata ettevõtjate tagasisidet esimesele, kahe miljardi euro suurusele majanduspaketile ning arutada riigi täiendavaid võimalusi ettevõtjate toetamiseks.