Sa oled siin

Peaminister külastab tormikahjusid kandnud Võrumaad

1. november 2019 - 15:17

Stenbocki maja, 1. november 2019 – Peaminister Jüri Ratas sõitis täna Võrumaale, et rääkida kohalike elanike ja omavalitsusjuhtidega möödunud nädalavahetusel tekkinud tormikahjudest piirkonnas.

Ratas kohtub Võru vallavanema ja volikogu esimehega, kohalike elanike ja ettevõtjatega. Peaminister külastab ka Lõuna-Eesti Haiglat.

"Jõudsin Ameerika Ühendriikidest Eestisse tagasi ja suundun kohe Lõuna-Eestisse, kus mul on mitmed kohtumised Võru ja Rõuge vallas," märkis Ratas. "Olen jälginud möödunud nädalavahetusel Eestimaad räsinud tormiga seotud arenguid. Nüüd kohapeal saan kaasa mõelda, kuidas leida lahendused, mis aitaksid sel korral kannatada saanuid ning kuidas tulevikus sellisteks olukordadeks paremini valmis olla."

Võru linn ja Võrumaa jäid eelmisel nädalavahetusel tormi tõttu mitmeks tunniks elektrita, samuti oli häiritud mobiilside ja Võru linnas katkes veevarustus. Lõuna-Eesti Haiglas tagati vool elektrigeneraatori abil.

Fotod: https://www.flickr.com/photos/stenbockimaja/sets/72157711594898823/ 

Veel uudiseid samal teemal

19.06.2020|Vabariigi Valitsus

Fotouudis: peaminister külastas Harju maleva ja Kaitseliidu küberkaitse üksust

Stenbocki maja, 19. juuni 2020 – Peaminister Jüri Ratas külastas täna kaitseliidu Harju malevat, kus ta tunnustas kaitseliitlaste ja naiskodukaitse panust koroonakriisi lahendamisel, sai ülevaate võidupüha tähistamisest sel aastal ning kaitseliitlaste tegevustest ja koostööst. 

29.05.2020|Vabariigi Valitsus

Ratas: pandeemia näitas vajadust edendada valmisolekukultuuri

Stenbocki maja, 29. mai 2020 – Peaminister Jüri Ratase kiitis Siseministeeriumi valitsemisala arengupäeval Eesti elanike, ettevõtete ja ametiasutuste suutlikkust COVID-19 pandeemia oludega kiirelt kohanduda.