Sa oled siin

Peaminister külastab tormikahjusid kandnud Võrumaad

1. november 2019 - 15:17

Stenbocki maja, 1. november 2019 – Peaminister Jüri Ratas sõitis täna Võrumaale, et rääkida kohalike elanike ja omavalitsusjuhtidega möödunud nädalavahetusel tekkinud tormikahjudest piirkonnas.

Ratas kohtub Võru vallavanema ja volikogu esimehega, kohalike elanike ja ettevõtjatega. Peaminister külastab ka Lõuna-Eesti Haiglat.

"Jõudsin Ameerika Ühendriikidest Eestisse tagasi ja suundun kohe Lõuna-Eestisse, kus mul on mitmed kohtumised Võru ja Rõuge vallas," märkis Ratas. "Olen jälginud möödunud nädalavahetusel Eestimaad räsinud tormiga seotud arenguid. Nüüd kohapeal saan kaasa mõelda, kuidas leida lahendused, mis aitaksid sel korral kannatada saanuid ning kuidas tulevikus sellisteks olukordadeks paremini valmis olla."

Võru linn ja Võrumaa jäid eelmisel nädalavahetusel tormi tõttu mitmeks tunniks elektrita, samuti oli häiritud mobiilside ja Võru linnas katkes veevarustus. Lõuna-Eesti Haiglas tagati vool elektrigeneraatori abil.

Fotod: https://www.flickr.com/photos/stenbockimaja/sets/72157711594898823/ 

Veel uudiseid samal teemal

28.11.2019|Vabariigi Valitsus

Valitsus harjutas ulatuslikust sidekatkestusest põhjustatud kriisi lahendamist

Riigi Infokommunikatsiooni Sihtasutus, 28. november 2019 - Täna toimus valitsuse õppus, kuidas lahendada ulatuslikust sidekatkestusest tingitud kriisiolukorda. Peaminister Jüri Ratas sõnas, et õppus kinnitas valitsuse kui terviku ja ministrite võimet elanikkonda puudutavates kriisiolukordades otsuseid langetada.

02.11.2019|Vabariigi Valitsus

Ratas: võtame elutähtsate teenuste katkemise eritähelepanu alla

Stenbocki maja, 2. november 2019 – Peaminister Jüri Ratas külastas Võrumaad, et rääkida kohalike elanike ja omavalitsusjuhtidega möödunud nädalavahetusel tekkinud tormikahjudest piirkonnas.