Sa oled siin

Peaminister kohtub Stockholmis Rootsi ametikaaslasega

17. jaanuar 2020 - 9:23

Stenbocki maja, 17. jaanuar 2020 - Peaminister Jüri Ratas sõidab täna visiidile Rootsi, kus kohtub oma ametikaaslase Stefan Löfveniga. Lisaks on kavas lõunasöök ettevõtjatega, kohtumised pankadega ning kohaliku Eesti kogukonnaga.

„Oma selle aasta esimese välisvisiidi teen Rootsi, kes on meie lähedane partner ja oluline turg meie ettevõtjatele. Lisaks on seal üks suuremaid eestlaste kogukondi,“ ütles Ratas.

Peaminister kohtub täna Stockholmis ka SEB ja Swedbanki esindajatega. „Pankadega räägime muidugi rahapesuvastasest võitlusest, mis on meie jaoks väga oluline. Lisaks tahan rõhutada, kui tähtis on meie inimestele pangateenuste kättesaadavus,“ ütles peaminister.

Lõunasöögil võõrustab peaminister Eestiga seotud ettevõtjaid, kellega arutab siinset investeerimiskeskkonda ja majandussuhteid üldisemalt.

Õhtul on Jüri Ratasel Stockholmi Eesti majas kohtumine Rootsi Eestlaste Liidu ja kultuuriseltside esindajatega ning Eesti kooli direktori ja lasteaia juhatajaga ning vastuvõtt Eesti kogukonna esindajatele.

Veel uudiseid samal teemal

19.02.2020|Vabariigi Valitsus

Peaminister Ratas kohtub Helsingis Soome presidendi ja eestlaskonnaga

Stenbocki maja, 19. veebruar 2020 - Peaminister Jüri Ratas on täna visiidil Helsingis, kus kohtub Soome presidendi Sauli Niinistö ja rahandusministri Katri Kulmuniga. Samuti kohtub Ratas Eestile oluliste Soome ettevõtjatega ning peab Eesti Vabariigi aastapäeva vastuvõtul kõne Eesti kogukonna esindajatele.

18.02.2020|Vabariigi Valitsus

Peaminister Jüri Ratas arutas Tšehhi ametikaaslasega kaitsekoostööd ja ELi küsimusi

Stenbocki maja, 18. veebruar 2020 – Jüri Ratas kohtus täna Tšehhi peaministri Andrej Babišiga, et arutada Tšehhi ja Eesti koostööd kaitsepoliitikas ja ELi järgmise eelarvekava läbirääkimisi. Lisaks puudutasid peaministrid koostööd digi- ja küberkaitse valdkonnas.