Sa oled siin

Peaminister kohtub Stockholmis Rootsi ametikaaslasega

17. jaanuar 2020 - 9:23

Stenbocki maja, 17. jaanuar 2020 - Peaminister Jüri Ratas sõidab täna visiidile Rootsi, kus kohtub oma ametikaaslase Stefan Löfveniga. Lisaks on kavas lõunasöök ettevõtjatega, kohtumised pankadega ning kohaliku Eesti kogukonnaga.

„Oma selle aasta esimese välisvisiidi teen Rootsi, kes on meie lähedane partner ja oluline turg meie ettevõtjatele. Lisaks on seal üks suuremaid eestlaste kogukondi,“ ütles Ratas.

Peaminister kohtub täna Stockholmis ka SEB ja Swedbanki esindajatega. „Pankadega räägime muidugi rahapesuvastasest võitlusest, mis on meie jaoks väga oluline. Lisaks tahan rõhutada, kui tähtis on meie inimestele pangateenuste kättesaadavus,“ ütles peaminister.

Lõunasöögil võõrustab peaminister Eestiga seotud ettevõtjaid, kellega arutab siinset investeerimiskeskkonda ja majandussuhteid üldisemalt.

Õhtul on Jüri Ratasel Stockholmi Eesti majas kohtumine Rootsi Eestlaste Liidu ja kultuuriseltside esindajatega ning Eesti kooli direktori ja lasteaia juhatajaga ning vastuvõtt Eesti kogukonna esindajatele.

Veel uudiseid samal teemal

14.02.2020|Vabariigi Valitsus

Akrediteerimisinfo: Eestit külastab Tšehhi peaminister Andrej Babiš

Stenbocki maja, 14. veebruar 2020 – Järgmise nädala esmaspäeval ja teisipäeval, 17. ja 18. veebruaril külastab Eestit Tšehhi Vabariigi peaminister Andrej Babiš.

11.02.2020|Vabariigi Valitsus

Ratas: Eestit ja Jaapanit liidab usk innovatsiooni

Tokyo, Jaapan, 11. veebruar 2020 – Peaminister Jüri Ratas rõhutas Eesti Vabariigi 102.