Sa oled siin

(Parandatud! Ettevõtete külastust ei toimu) Peaminister väisab teisipäeval Keri saart ja Rakveret

12. november 2019 - 7:04

Stenbocki maja, 12. november 2019 – Teisipäeval suundub peaminister Jüri Ratas ringsõidule, mis algab Keri saarelt ja jätkub pärastlõunal Rakveres.


Viimsi vallale kuuluval väiksel saarel tutvub Ratas sealse tuletorniga ja kohtub saart haldava MTÜ Keri Selts liikmetega. Vabariigi Valitsus on otsustanud toetada kriitilises seisus tuletorni rekonstrueerimist 2,12 mln euroga sihtotstarbelisest reservist, kuna tegu on mereohutuse ja kultuuriväärtuse seisukohalt olulise objektiga.Rakveres kohtub peaminister linnajuhtide ning -elanikega. Kavas on koosolek Rakvere linnavalitsuses ning gümnaasiumi ja sotsiaalkeskuse külastus.Eesti Geoloogiateenistuse Rakvere büroos räägitakse Eesti maavarade uuringutest ja nende perspektiivsusest. 

Veel uudiseid samal teemal

24.03.2020|Vabariigi Valitsus

Ratas arutas ettevõtlusorganisatsioonidega koroonaviiruse majandusmõjusid

Stenbocki maja, 24. märts 2020 - Peaminister Jüri Ratas pidas täna videokonverentsi ettevõtlusorganisatsioonide esindajatega, et rääkida koroonaviiruse majandusmõjust, kuulata ettevõtjate tagasisidet esimesele, kahe miljardi euro suurusele majanduspaketile ning arutada riigi täiendavaid võimalusi ettevõtjate toetamiseks.

01.02.2020|Vabariigi Valitsus

Ratas: ELi järgmine pikaajaline eelarve peab aitama liikmesriikidel kiiremini kliimaeesmärkideni jõuda

Beja, Portugal, 1. veebruar 2020 – Peaminister Jüri Ratas rõhutas Euroopa Liidu tugevat eelarvet ja ühtekuuluvuspoliitikat toetavate 17 liikmesriigi juhtidega kohtudes, et järgmise pikaajalise eelarve maht ei tohi liialt järsult kahaneda ning ühtekuuluvuspoliitika ja ühise põllumajanduspoliitika eelarveid ebamõistlikult vähendada.