Sa oled siin

(Parandatud! Ettevõtete külastust ei toimu) Peaminister väisab teisipäeval Keri saart ja Rakveret

12. november 2019 - 7:04

Stenbocki maja, 12. november 2019 – Teisipäeval suundub peaminister Jüri Ratas ringsõidule, mis algab Keri saarelt ja jätkub pärastlõunal Rakveres.


Viimsi vallale kuuluval väiksel saarel tutvub Ratas sealse tuletorniga ja kohtub saart haldava MTÜ Keri Selts liikmetega. Vabariigi Valitsus on otsustanud toetada kriitilises seisus tuletorni rekonstrueerimist 2,12 mln euroga sihtotstarbelisest reservist, kuna tegu on mereohutuse ja kultuuriväärtuse seisukohalt olulise objektiga.Rakveres kohtub peaminister linnajuhtide ning -elanikega. Kavas on koosolek Rakvere linnavalitsuses ning gümnaasiumi ja sotsiaalkeskuse külastus.Eesti Geoloogiateenistuse Rakvere büroos räägitakse Eesti maavarade uuringutest ja nende perspektiivsusest. 

Veel uudiseid samal teemal

25.07.2019|Vabariigi Valitsus

Ratas: saareelu edendaksid paremad transpordiühendused

Stenbocki maja, 25. juuli 2019 – Peaministri Saaremaa, Muhu ja Abruka saarte ning Kõinastu laiu ringsõidu keskseks teemaks olid transpordiühendused ning lahendused seisnevad nii täiendavas parvlaevas ja suuremas lennukis kui ka sildumise võimalustes ja tolmuvabades teedes.

10.01.2019|Vabariigi Valitsus

Valitsus andis Keskkonnaministeeriumile rohelise tule metsanduse uue arengukava koostamiseks

Stenbocki maja, 10. jaanuar 2019