Sa oled siin

Nõupidamine peaministri juures riigimetsa metsamaterjali müügi korra küsimustes, 11.09.1997

11. september 1997 - 0:00

Peaminister Mart Siimanni juures toimus nõupidamine riigimetsas toimunud metsamaterjali müügi korra küsimustes11. september 1997

Täna/neljapäeval toimus peaminister Mart Siimanni juures nõupidamine, kus Keskkonnaministeeriumi, Metsaameti, Kaubandus- ja Tööstuskoja ja Metsatööstuse Liidu esindajad arutasid eriarvamusi valitsuse määruse projekti kohta, mis sätestab riigimetsas ülestöötatud metsamaterjali uue müügikorra.

Kohtumisel saavutati kompromiss enamuses arutelu all olnud küsimustes. Täpsustamist vajavad veel mõningad juriidilised nüansid määruse tekstis.

Lahtiseks jäi, kui suurt osa riigimetsast tuleks jätkuvalt realiseerida kasvava metsana vastavalt Vabariigi Valitsuse 02.05.1994.a. määrusega nr. 154 kinnitatud "Riigimetsast kasvava metsa müügi ja tasuta andmise korrale".
Otsustati, et valitsuse määruse eelnõus pakutud 60-protsendilise osakaalu kohta esitab Metsaamet oponentidele majanduslikud põhjendused, millele Kaubandus- ja Tööstuskojalt ja Metsatööstuse Liidult oodatakse seejärel argumenteeritud vastulauset.

Määruse eelnõu on kavas arutada ja kinnitada teisipäevasel valitsuse istungil.Valitsus | Government | Peaminister | Prime minister

Webmaster: wmaster[at]rk[dot]ee