Sa oled siin

Kutse eriolukorra keskpäevasele kriisibriifile ministeeriumide ühishoones

31. märts 2020 - 21:22

Kolmapäeval kell 12.00 toimub ministeeriumide ühishoone pressikonverentside ruumis igapäevane asutusteülene briifing.

Plaani järgi on kohal Terviseameti esindaja, sotsiaalministeeriumi tööala asekantsler Sten-Andreas Ehrlich ja Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel. Teemad on hetkeolukord ja testimine ning samuti tööturumeetmed ja -toetused.

Nakkuse leviku ohu vähendamiseks palume toimetustel kasutada maksimaalselt „Valitsuse uudiste“ YouTube’i kanali videoülekannet ning briifingu ajal küsimuste esitamiseks kommunikatsioonikeskuse pakutavaid digitaalseid kanaleid, mille kohta saab täpsemat infot covid19[at]riigikantselei[dot]ee.

Briifingu ülekande leiab aadressilt: https://www.youtube.com/user/ValitsuseUudised/live

Üritust kannavad muude kanalite seas üle ETV ja Vikerraadio. Samuti kannab seda üle valitsuse uudiste YouTube’i kanal. Kuna meediakanalite otseülekanne pressikonverentsist algab kell 12, palume kohal olla hiljemalt kell 11.45. Briif on plaanitud kestma orienteeruvalt pool tundi.

Briifi salvestusfail on pärast üritust kättesaadav siit: https://www.dropbox.com/sh/4hg6ri0iz8lun7b/AACPHu2PGfWSoOYudjtoOlYha?dl=0


Lisainfo: eriolukorraga seotud riigi meediaürituste ja valitsuse kohtumiste esialgne ülevaade 1. aprillil 2020

Kell 11.00 Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi veebiseminar, mille teemaks Kredexi kriisimeetmete pakett. Lisainfo: www.mkm.ee.

Kell 12.00 Eriolukorra keskpäevane kriisibriif (ministeeriumide ühishoones). Lisainfo: covid19[at]riigikantselei[dot]ee.

Kell 15.00 Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi venekeelne veebiseminar, mille teemaks Kredexi kriisimeetmete pakett. Lisainfo: www.mkm.ee.

Kell 15.15 Valitsuse kabinetinõupidamine (Stenbocki majas). Lisainfo: press[at]riik[dot]ee.


Meediapäringute teenindamine

Eriolukorra ajal palun saatke valitsuse kommunikatsioonibüroole esitatavad COVID-19 päringud aadressile covid19[at]riigikantselei[dot]ee või helistage eraldi infoliinile +372 56 98 24 62. Valdkondlikele päringutele vastavad jätkuvalt ministeeriumide ja ametite, sealhulgas Terviseameti kommunikatsiooniosakonnad.