Sa oled siin

Korduskutse: Stenbocki majas toimub reedel Eesti ja Soome peaministrite kohtumine

12. juuni 2019 - 12:00

Head ajakirjanikud!

Peaminister Jüri Ratas kohtub homme, 14. juunil Stenbocki majas Soome peaministri Antti Rinnega.

Kohtumisel arutatakse juulis algava Soome Euroopa Liidu Nõukogu eesistumisega seotud teemasid, kahepoolseid suhteid ja üldisi välispoliitilisi küsimusi.

Pressikonverents toimub pärast kohtumist, kell 14:55. Pressikonverentsi otseülekannet on võimalik jälgida siit: https://youtu.be/_0wtY63iYpg

Kohtumise kajastamisest huvitatud ajakirjanikel, fotograafidel ja operaatoritel palume akrediteerimiseks täita ära ankeet (tähtaeg täna, 13. juunil kell 16:00) - https://www.valitsus.ee/et/uritus/kohtumine-soome-peaministriga-0

Veel uudiseid samal teemal

18.06.2020|Vabariigi Valitsus

Ratas: idapartnerlus toetab julgeoleku, stabiilsuse ja heaolu kasvu Euroopa naabruses

Stenbocki maja, 18. juuni 2020 – Peaminister Jüri Ratas rõhutas Euroopa Liidu ja idapartnerluse riikide juhtide videokohtumisel idapartnerluse tähtsust, mis toetab Euroopa naabruse julgeoleku, stabiilsuse ning heaolu kasvu.

10.06.2020|Vabariigi Valitsus

Balti peaministrid arutasid komisjoni transpordivolinikuga Rail Balticu tulevikku

Stenbocki maja, Tallinn, 10. juuni 2020 – Balti peaministrid Jüri Ratas, Krišjānis Kariņš ja Saulius Skvernelis arutasid tänasel videokohtumisel koostööd Rail Balticu ja energeetika valdkonnas. Kohtumisel osales ka transpordivolinik Adina Vălean, kes jagas Balti riikidega Euroopa Komisjoni visiooni Rail Balticu olulisusest ja tulevikust.