Sa oled siin

KORDUSKUTSE: Akrediteerimisinfo: Eestit külastab Tšehhi peaminister Andrej Babiš

14. veebruar 2020 - 15:39

Stenbocki maja, 17. veebruar 2020 – Selle nädala esmaspäeval ja teisipäeval, 17. ja 18. veebruaril külastab Eestit Tšehhi Vabariigi peaminister Andrej Babiš.

Esmaspäeval toimub Eesti peaministri Jüri Ratase ja Babiši ühine õhtusöök. Teisipäeval kohtub Babiš Stenbocki majas Jüri Ratasega, et rääkida kahepoolsetest suhetest, digikoostööst ja Euroopa Liidu teemadest. Kell 9.45 annavad peaministrid Stenbocki majas ühise pressikonverentsi.

Seejärel kohtub Tšehhi peaminister väliskaubandus- ja infotehnoloogiaministri Kaimar Karuga, asetab pärja Vabadussõja võidusamba jalamile ning külastab e-Eesti esitluskeskust. Babiš külastab ka NATO küberkaitsekoostöö keskust. Visiidi lõpetab kohtumine Riigikogu esimehe Henn Põlluaasaga.

Palume sündmusi kajastada soovivatel ajakirjanikel ennast registreerida hiljemalt esmaspäeval, 17. veebruaril kell 15 aadressil: https://www.valitsus.ee/et/uritus/tsehhi-peaministri-andrej-babisi-visii...

Akrediteeringu tagab korrektselt täidetud avaldus (väljaanne, isikukood/dokumendi number).

Veel uudiseid samal teemal

18.06.2020|Vabariigi Valitsus

Ratas: idapartnerlus toetab julgeoleku, stabiilsuse ja heaolu kasvu Euroopa naabruses

Stenbocki maja, 18. juuni 2020 – Peaminister Jüri Ratas rõhutas Euroopa Liidu ja idapartnerluse riikide juhtide videokohtumisel idapartnerluse tähtsust, mis toetab Euroopa naabruse julgeoleku, stabiilsuse ning heaolu kasvu.

10.06.2020|Vabariigi Valitsus

Balti peaministrid arutasid komisjoni transpordivolinikuga Rail Balticu tulevikku

Stenbocki maja, Tallinn, 10. juuni 2020 – Balti peaministrid Jüri Ratas, Krišjānis Kariņš ja Saulius Skvernelis arutasid tänasel videokohtumisel koostööd Rail Balticu ja energeetika valdkonnas. Kohtumisel osales ka transpordivolinik Adina Vălean, kes jagas Balti riikidega Euroopa Komisjoni visiooni Rail Balticu olulisusest ja tulevikust.