Sa oled siin

KORDUSKUTSE: Akrediteerimisinfo: Eestit külastab Tšehhi peaminister Andrej Babiš

14. veebruar 2020 - 15:39

Stenbocki maja, 17. veebruar 2020 – Selle nädala esmaspäeval ja teisipäeval, 17. ja 18. veebruaril külastab Eestit Tšehhi Vabariigi peaminister Andrej Babiš.

Esmaspäeval toimub Eesti peaministri Jüri Ratase ja Babiši ühine õhtusöök. Teisipäeval kohtub Babiš Stenbocki majas Jüri Ratasega, et rääkida kahepoolsetest suhetest, digikoostööst ja Euroopa Liidu teemadest. Kell 9.45 annavad peaministrid Stenbocki majas ühise pressikonverentsi.

Seejärel kohtub Tšehhi peaminister väliskaubandus- ja infotehnoloogiaministri Kaimar Karuga, asetab pärja Vabadussõja võidusamba jalamile ning külastab e-Eesti esitluskeskust. Babiš külastab ka NATO küberkaitsekoostöö keskust. Visiidi lõpetab kohtumine Riigikogu esimehe Henn Põlluaasaga.

Palume sündmusi kajastada soovivatel ajakirjanikel ennast registreerida hiljemalt esmaspäeval, 17. veebruaril kell 15 aadressil: https://www.valitsus.ee/et/uritus/tsehhi-peaministri-andrej-babisi-visii...

Akrediteeringu tagab korrektselt täidetud avaldus (väljaanne, isikukood/dokumendi number).

Veel uudiseid samal teemal

19.02.2020|Vabariigi Valitsus

Peaminister Ratas kohtub Helsingis Soome presidendi ja eestlaskonnaga

Stenbocki maja, 19. veebruar 2020 - Peaminister Jüri Ratas on täna visiidil Helsingis, kus kohtub Soome presidendi Sauli Niinistö ja rahandusministri Katri Kulmuniga. Samuti kohtub Ratas Eestile oluliste Soome ettevõtjatega ning peab Eesti Vabariigi aastapäeva vastuvõtul kõne Eesti kogukonna esindajatele.

18.02.2020|Vabariigi Valitsus

Peaminister Jüri Ratas arutas Tšehhi ametikaaslasega kaitsekoostööd ja ELi küsimusi

Stenbocki maja, 18. veebruar 2020 – Jüri Ratas kohtus täna Tšehhi peaministri Andrej Babišiga, et arutada Tšehhi ja Eesti koostööd kaitsepoliitikas ja ELi järgmise eelarvekava läbirääkimisi. Lisaks puudutasid peaministrid koostööd digi- ja küberkaitse valdkonnas.