Sa oled siin

Jüri Ratas ja Taavi Aas tutvuvad olukorraga Ida-Viru tööturul

8. juuli 2019 - 8:20

Stenbocki maja, 8. juuli 2019 – Teisipäeval väisavad peaminister Jüri Ratas ning majandus- ja taristuminister Taavi Aas Ida-Virumaad. Seal külastavad nad kohalikke ettevõtteid, sealhulgas Auvere õlitehast ja Balti elektrijaama. Samuti on plaanis arutada Eesti Energia juhtkonna ning töötukassa ja ametiühingute esindajatega olukorda piirkonna tööturul.


Pärastlõunal kohtub Jüri Ratas Narva linnavõimu esindajatega ja MPEÕK-i Narva ja Peipsiveere piiskopi Laatsarusega.


Õlitehase ekskursiooni jäädvustada soovivatel fotograafidel ja operaatoritel palume tänase päeva jooksul ühendust võtta Eesti Energia kommunikatsioonispetsialisti Maria Kullamäega: +372 5214678, maria.kullamagi[at]energia[dot]ee. Peaminister jagab meediale kommentaare pärast kohtumist töötukassa ja ametiühingute esindajatega kell 13.30 TÜ Narva kolledžis.

 

Lisainfo:
Jevgenia Värä
Valitsuse meedianõunik
Tel. 5254377

 

Veel uudiseid samal teemal

09.07.2019|Vabariigi Valitsus

Ratas: riik jätkab Ida-Virumaa abistamist majanduse mitmekesistamisel ja energeetika ümberkorraldamisel

Narva, 9. juuli 2019 – Peaminister Jüri Ratas ning majandus- ja taristuminister Taavi Aas külastasid täna Ida-Virumaad, et tutvuda tööturu olukorraga. Ministrid külastasid mitmeid kohalikke ettevõtteid, sealhulgas Eesti suurimaid tööandjaid Eesti Energia ja Enefit Energiatootmine AS. Ratas ja Aas tunnustasid kohtumisel ettevõtete juhtidega neid oma tegevuse kaasajastamise ning kõigi osapooltega tiheda koostöö tegemise eest ning arutasid  lahendusi, mis aitaksid piirkonna elanikel muudatustega paremini kohaneda.

27.09.2018|Vabariigi Valitsus

Valitsus sai ülevaate regionaalarengu strateegia elluviimisest

Stenbocki maja, 27. september 2018

Riigihalduse minister andis täna valitsuskabinetile ülevaate regionaalarengu strateegiast ning sellega seotud Ida-Virumaa ja Kagu-Eesti tegevuskava 2015-2020 elluviimisest.