Sa oled siin

Jüri Ratas ja Taavi Aas tutvuvad olukorraga Ida-Viru tööturul

8. juuli 2019 - 8:20

Stenbocki maja, 8. juuli 2019 – Teisipäeval väisavad peaminister Jüri Ratas ning majandus- ja taristuminister Taavi Aas Ida-Virumaad. Seal külastavad nad kohalikke ettevõtteid, sealhulgas Auvere õlitehast ja Balti elektrijaama. Samuti on plaanis arutada Eesti Energia juhtkonna ning töötukassa ja ametiühingute esindajatega olukorda piirkonna tööturul.


Pärastlõunal kohtub Jüri Ratas Narva linnavõimu esindajatega ja MPEÕK-i Narva ja Peipsiveere piiskopi Laatsarusega.


Õlitehase ekskursiooni jäädvustada soovivatel fotograafidel ja operaatoritel palume tänase päeva jooksul ühendust võtta Eesti Energia kommunikatsioonispetsialisti Maria Kullamäega: +372 5214678, maria.kullamagi[at]energia[dot]ee. Peaminister jagab meediale kommentaare pärast kohtumist töötukassa ja ametiühingute esindajatega kell 13.30 TÜ Narva kolledžis.

 

Lisainfo:
Jevgenia Värä
Valitsuse meedianõunik
Tel. 5254377

 

Veel uudiseid samal teemal

15.07.2020|Vabariigi Valitsus

Ratas: uuendusmeelsus aitab Eestil säästvas arengus esirinnas olla

Stenbocki maja, 15. juuli 2020 – Peaminister Jüri Ratas andis ÜRO kõrgetasemelisel poliitilisel foorumil ülevaate säästva arengu tegevuskava elluviimisest Eestis. Ülevaate kohaselt on Eesti viimase nelja aastaga parandanud olukorda mitmes valdkonnas ning on ülemaailmse säästva arengu indeksi tabelis kokkuvõttes 10. kohal.

12.05.2020|Vabariigi Valitsus

Valitsus arutas ametiühingute ja tööandjate esindajatega majanduse elavdamise meetmeid

Tallinn, Stenbocki maja, 12. mai 2020 – Valitsuse, ametiühingute ja tööandjate esindajate kohtumisel olid kõne all majanduse elavdamise meetmed ning kaubandussektori tööaja korraldus.