Sa oled siin

Korduskutse: Stenbocki majas toimub reedel Eesti ja Soome peaministrite kohtumine

12. juuni 2019 - 12:00

Head ajakirjanikud!

Peaminister Jüri Ratas kohtub homme, 14. juunil Stenbocki majas Soome peaministri Antti Rinnega.

Kohtumisel arutatakse juulis algava Soome Euroopa Liidu Nõukogu eesistumisega seotud teemasid, kahepoolseid suhteid ja üldisi välispoliitilisi küsimusi.

Pressikonverents toimub pärast kohtumist, kell 14:55. Pressikonverentsi otseülekannet on võimalik jälgida siit: https://youtu.be/_0wtY63iYpg

Kohtumise kajastamisest huvitatud ajakirjanikel, fotograafidel ja operaatoritel palume akrediteerimiseks täita ära ankeet (tähtaeg täna, 13. juunil kell 16:00) - https://www.valitsus.ee/et/uritus/kohtumine-soome-peaministriga-0

Veel uudiseid samal teemal

10.09.2019|Vabariigi Valitsus

Peaminister Jüri Ratas arutas Namiibia asepresidendiga digi- ja hariduskoostöö tihendamist

Stenbocki maja, 10. september 2019 - Peaminister Jüri Ratas kohtus Eestil visiidil oleva Namiibia asepresidendi Nangolo Mbumba ning teda saatva valitsus- ja äridelegatsiooniga, et arutada koostööd infotehnoloogia, hariduse ning teistes valdkondades.

04.09.2019|Vabariigi Valitsus

VMK: äridiplomaatiat saab edendada vaid läbi ühiste eesmärkide ja koostöö

Stenbocki maja, 4. september 2019 - Valitsuse majandusarengu komisjon sai täna ülevaate äridiplomaatia strateegia tegevuskava elluviimisest ning samuti esitati ettepanekud Eesti välisesinduste ja majandusdiplomaatide võrgu laiendamiseks.