Sa oled siin

Akrediteerimisinfo: Ratas kohtub Rumeenia peaminister Viorica Dăncilăga

12. juuni 2018 - 12:21

Tallinn, Stenbocki maja, 12. juuni 2018 – Peaminister Jüri Ratas kohtub reedel Tallinnas Rumeenia valitsusjuhi Viorica Dăncilăga.

Head ajakirjanikud!

Reedel, 15. juunil kell 13.30 kohtuvad peaministrid Ratas ja Dăncilă Stenbocki majas.

  • Peaminister Dăncilă saabumise ja külalisteraamatusse sissekande tegemise kajastamisest huvitatud fotograafidel ja operaatoritel palume kohal olla hiljemalt kell 13.10.
  • Pärast kohtumist, kell 15.30 teevad peaministrid Stenbocki majas lävepaku avaldused (keelteks eesti ja rumeenia-inglise). Huvitatud ajakirjanikel palume kohal olla hiljemalt kell 15.10.


Laupäeval, 16. juunil kell 17.35 avavad Eesti ja Rumeenia peaministrid pidulikult Nordica lennuliini Tallinn-Constanta. 
Peaministrid esinevad lühikeste sõnavõttudega eesti ja rumeenia-inglise keeles ning pärast seda on ka võimalus intervjuudeks/kommentaarideks. Pärast sõnavõttu ja kommentaare suundub peaminister Ratas visiidile Rumeeniasse.
Sündmuse kajastamisest huvitatud ajakirjanikel palume kohal olla hiljemalt kell 17.15 Tallinna Lennujaamas infoleti ees, kus teid viiakse vastavasse lennuväravasse.

Loetletud sündmuste kajastamisest huvitatud ajakirjanikel, fotograafidel ja teleoperaatoritel palume end akrediteerida hiljemalt neljapäeval, 14. juunil kell 15.00 aadressil press[at]riik[dot]ee ning täpsustada, millist konkreetset sündmust kajastada soovite (palume lisada oma sünniaeg ja väljaanne).