Sa oled siin

Akrediteerimisinfo: peaminister Ratas kohtub Taani peaministri Lars Løkke Rasmusseniga

10. jaanuar 2018 - 15:24

Peaminister Jüri Ratas kohtub 14.-15. jaanuaril Eestis visiidil viibiva Taani peaminister Lars Løkke Rasmusseniga.

Taani peaminister Rasmussen külastab koos kaitseminister Claus Hjort Frederikseniga Eestit seoses Taani maaväe kontingendi liitumisega NATO lahingugrupiga Tapal. Peaministrite kohtumisel on kõne all Eesti ja Taani suhted, sealhulgas digiteemad, koostöö NATOs ning Euroopa Liidu päevakajalised küsimused.

Head ajakirjanikud!

Pühapäeval, 14. jaanuaril külastavad Eesti peaminister Jüri Ratas ja Taani peaminister Lars Løkke Rasmussen Tapa sõjaväelinnakut, kus kohtuvad NATO lahingugrupi vägedega.
Kohtumisel osalevad ka Eesti kaitseminister Jüri Luik ja Taani kaitseminister Claus Hjort Frederiksen.
Kell 17:45 tervitavad peaministrid üksuseid, sellele järgneb ühispildi tegemine. 
Fotograafidel ja operaatoritel, kes soovivad üksuste tervitamist ja ühispildistamist kajastada, palume hiljemalt reedel, 12. jaanuaril kell 12:00 sellest teada anda aadressil  roland.murof[at]kaitseministeerium[dot]ee märkides ära oma nime, väljaande ja isikukoodi.
Lisainfo: Roland Murof, +372 5855 3594, roland.murof[at]kaitseministeerium[dot]ee

Esmaspäeval, 15. jaanuaril kell 9:00 kohtub peaminister Jüri Ratas oma Taani kolleegiga Tallinnas Stenbocki majas. Peaministrite kohtumisel on kõne all Eesti ja Taani suhted, sealhulgas digiteemad, koostöö NATOs ning Euroopa Liidu päevakajalised küsimused.

Kell 10:10 annavad peaministrid Stenbocki majas ühise pressikonverentsi.
Pressikonverentsi otseülekannet on võimalik ka jälgida siit: https://valitsus.ee/et/pressikonverentsid

Külaliste saabumist, külalisteraamatusse kirjutamist ning pressikonverentsi jäädvustada soovivatel ajakirjanikel, fotograafidel ja teleoperaatoritel palume end akrediteerida hiljemalt reedel, 12. jaanuaril kell 12:00 aadressil press[at]riik[dot]ee märkides ära oma nime, väljaande ja isikukoodi ning täpsustada, millist kohtumise osa kajastada soovitakse.

Saabumise ja külalisteraamatusse kirjutamise jäädvustamiseks palume fotograafidel ja operaatoritel kohal olla hiljemalt kell 8:45 (turvakontroll toimub 8:15 – 8:45).
Pressikonverentsi kajastamisest huvitatud ajakirjanikel palume kohal olla hiljemalt 9:50 (turvakontroll pressikonverentsiks toimub 9:30 – 9:50).