Sa oled siin

Akrediteerimisinfo: Eestit külastab Tšehhi peaminister Andrej Babiš

14. veebruar 2020 - 15:39

Stenbocki maja, 14. veebruar 2020 – Järgmise nädala esmaspäeval ja teisipäeval, 17. ja 18. veebruaril külastab Eestit Tšehhi Vabariigi peaminister Andrej Babiš.

Esmaspäeval toimub Eesti peaministri Jüri Ratase ja Babiši ühine õhtusöök. Teisipäeval kohtub Babiš Stenbocki majas Jüri Ratasega, et rääkida kahepoolsetest suhetest, digikoostööst ja Euroopa Liidu teemadest. Kell 9.45 annavad peaministrid Stenbocki majas ühise pressikonverentsi.

Seejärel kohtub Tšehhi peaminister väliskaubandus- ja infotehnoloogiaministri Kaimar Karuga, asetab pärja Vabadussõja võidusamba jalamile ning külastab e-Eesti esitluskeskust. Babiš külastab ka NATO küberkaitsekoostöö keskust. Visiidi lõpetab kohtumine Riigikogu esimehe Henn Põlluaasaga.

Palume sündmusi kajastada soovivatel ajakirjanikel ennast registreerida hiljemalt esmaspäeval, 17. veebruaril kell 15 aadressil: https://www.valitsus.ee/et/uritus/tsehhi-peaministri-andrej-babisi-visii...

Akrediteeringu tagab korrektselt täidetud avaldus (väljaanne, isikukood/dokumendi number).

Veel uudiseid samal teemal

11.02.2020|Vabariigi Valitsus

Ratas: Eestit ja Jaapanit liidab usk innovatsiooni

Tokyo, Jaapan, 11. veebruar 2020 – Peaminister Jüri Ratas rõhutas Eesti Vabariigi 102.

09.02.2020|Vabariigi Valitsus

Peaminister Ratas sõidab äridelegatsiooniga Jaapanisse majanduskoostööd tihendama

Stenbocki maja, 9. veebruar 2020 – Peaminister Jüri Ratas on homsest neljapäevani koos Eesti ettevõtetega ametlikul töövisiidil Jaapanis, mille peaeesmärk on tihendada kahepoolseid suhteid ja laiendada majanduskoostööd.