Sa oled siin

Akrediteerimisinfo: Eestit külastab Soome peaminister Sanna Marin

7. jaanuar 2020 - 12:45

Stenbocki maja, 9. jaanuar 2020 – Homme, 10. jaanuaril külastab Eestit Soome peaminister Sanna Marin, kes kohtub peaminister Jüri Ratasega. Peaministrid räägivad kahepoolsetest suhetest, kahe riigi vahelistest ühendustest ja koostööst digivallas. Lisaks räägitakse Euroopa Liidu teemadest: pikaajaline eelarvekava, kliimapoliitika, ELi laienemine ja tulevikusuhted Ühendkuningriigiga. Peaministrid annavad kell 15.30 ühise pressikonverentsi.

Sanna Marin külastab Eestis veel Kumu kunstimuuseumi ja kohtub president Kersti Kaljulaidiga.

Ajakirjanikel, fotograafidel ja operaatoritel on võimalik kajastada järgnevaid sündmusi:

Kell 12.45 külastab Sanna Marin näitust „Eneseloomine. Emantsipeeruv naine Eesti ja Soome kunstis“ Kumu kunstimuuseumis. Foto- ja videovõimalus. 
Kell 14.00 kohtumine peaminister Jüri Ratasega Stenbocki majas. Foto- ja videovõimalus.
Kell 15.30 peaminister Jüri Ratase ja Sanna Marini ühine pressikonverents Stenbocki majas. Pressikonverents on eesti ja soome keeles, järeltõlkega.
Kell 16.00 kohtumine president Kersti Kaljulaidiga.  Foto- ja videovõimalus.

Palume sündmusi kajastada soovivatel ajakirjanikel ennast registreerida hiljemalt täna, 9. jaanuaril kell 15 aadressil: https://www.valitsus.ee/et/uritus/kohtumine-soome-peaministriga-1

Akrediteeringu tagab korrektselt täidetud avaldus (väljaanne, isikukood/dokumendi number).

Veel uudiseid samal teemal

17.01.2020|Vabariigi Valitsus

Peaminister Jüri Ratas rääkis SEB ja Swedbanki esindajatega majanduskeskkonnast

Stockholm, 17. jaanuar 2020 - Peaminister Jüri Ratas kohtus täna Stockholmis SEB ja Swedbanki esindajatega, et rääkida edusammudest rahapesuvastases võitluses ning pankade rollist Eesti majanduses.

17.01.2020|Vabariigi Valitsus

Jüri Ratas kohtus Rootsi peaministri Stefan Löfveniga

Stockholm, 17. jaanuar 2020 - Peaminister Jüri Ratas kohtus täna Rootsi peaministri Stefan Löfveniga, et rääkida kahepoolsetest suhetest, majandusest, Euroopa Liidu teemadest ja välispoliitilisest olukorrast.