Sa oled siin

Akrediteerimisinfo: Eestit külastab Soome peaminister Sanna Marin

7. jaanuar 2020 - 12:45

Stenbocki maja, 9. jaanuar 2020 – Homme, 10. jaanuaril külastab Eestit Soome peaminister Sanna Marin, kes kohtub peaminister Jüri Ratasega. Peaministrid räägivad kahepoolsetest suhetest, kahe riigi vahelistest ühendustest ja koostööst digivallas. Lisaks räägitakse Euroopa Liidu teemadest: pikaajaline eelarvekava, kliimapoliitika, ELi laienemine ja tulevikusuhted Ühendkuningriigiga. Peaministrid annavad kell 15.30 ühise pressikonverentsi.

Sanna Marin külastab Eestis veel Kumu kunstimuuseumi ja kohtub president Kersti Kaljulaidiga.

Ajakirjanikel, fotograafidel ja operaatoritel on võimalik kajastada järgnevaid sündmusi:

Kell 12.45 külastab Sanna Marin näitust „Eneseloomine. Emantsipeeruv naine Eesti ja Soome kunstis“ Kumu kunstimuuseumis. Foto- ja videovõimalus. 
Kell 14.00 kohtumine peaminister Jüri Ratasega Stenbocki majas. Foto- ja videovõimalus.
Kell 15.30 peaminister Jüri Ratase ja Sanna Marini ühine pressikonverents Stenbocki majas. Pressikonverents on eesti ja soome keeles, järeltõlkega.
Kell 16.00 kohtumine president Kersti Kaljulaidiga.  Foto- ja videovõimalus.

Palume sündmusi kajastada soovivatel ajakirjanikel ennast registreerida hiljemalt täna, 9. jaanuaril kell 15 aadressil: https://www.valitsus.ee/et/uritus/kohtumine-soome-peaministriga-1

Akrediteeringu tagab korrektselt täidetud avaldus (väljaanne, isikukood/dokumendi number).

Veel uudiseid samal teemal

15.07.2020|Vabariigi Valitsus

Ratas: uuendusmeelsus aitab Eestil säästvas arengus esirinnas olla

Stenbocki maja, 15. juuli 2020 – Peaminister Jüri Ratas andis ÜRO kõrgetasemelisel poliitilisel foorumil ülevaate säästva arengu tegevuskava elluviimisest Eestis. Ülevaate kohaselt on Eesti viimase nelja aastaga parandanud olukorda mitmes valdkonnas ning on ülemaailmse säästva arengu indeksi tabelis kokkuvõttes 10. kohal.

18.06.2020|Vabariigi Valitsus

Ratas: idapartnerlus toetab julgeoleku, stabiilsuse ja heaolu kasvu Euroopa naabruses

Stenbocki maja, 18. juuni 2020 – Peaminister Jüri Ratas rõhutas Euroopa Liidu ja idapartnerluse riikide juhtide videokohtumisel idapartnerluse tähtsust, mis toetab Euroopa naabruse julgeoleku, stabiilsuse ning heaolu kasvu.