Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (02.09.2019 - 08.09.2019)

Kaitseministeerium
Esmaspäev, 2. september 2019

2. septembril kell 12–13.30 toimub Ämari lennubaasis Balti õhuturbe missiooni rotatsiooni vahetustseremoonia, kus Suurbritannia kuninglikult õhuväelt võtavad Balti riikide õhuruumi turvamise Ämarist üle esmakordselt Tšehhi õhuväelased. Lisainfo: Sigrid Paula Pukk, 56794408, sigrid.pukk[at]mil[dot]ee

2. septembril Viljandis Pärimusmuusika aidas tähistab Naiskodukaitse 92. aastapäeva. Lisainfo: Neeme Brus, 5012301, neeme.brus[at]kaitseliit[dot]ee

Kolmapäev, 4. september 2019

4. septembril kohtub kaitseminister Jüri Luik Abu Dhabi infosüsteemide ameti peadirektori doktor Rauda Saeed Al Saadiga. Lisainfo: press[at]kaitseministeerium[dot]ee

4. septembril peab Kaitseministeeriumi kantsler Kristjan Prikk kõne Eesti Personalijuhtimise Ühingu liikmetele Kaitseministeeriumi korraldataval riigikaitsepäeval Tapal. Lisainfo: press[at]kaitseministeerium[dot]ee

Kultuuriministeerium
Esmaspäev, 2. september 2019

Marju Reismaa osaleb Kyotos Rahvusvahelise Muuseumide Nõukogu ICOM 25. üldkonverentsil „Museums as Cultural Hubs. The Future of Tradition" ja selle raames toimuval INTERCOMi (muuseumide juhtimise rahvusvaheline alakomitee) konverentsil. Tegemist on muuseumivaldkonna ühe oluliseima rahvusvahelise sündmusega, mis toimub iga kolme aasta järel.
Lisainfo kontakt: Marju Reismaa, 628 2335, marju.reismaa[at]kul[dot]ee, muuseuminõunik

Neljapäev, 5. september 2019

Kultuuriministeerium korraldab koostöös Kohtla-Järve linnavalitsusega 5.-6. septembril Kohtla-Järve foorumit. Kohtla-Järve foorumi eesmärk on koostöös partnerministeeriumitega panustada linna arengusse ja leida lahendusi piirkonna valuküsimustele. Lisaks Kultuuriministeeriumile võtavad foorumist osa veel 11 riigiasutuse (sh 7 ministeeriumi) esindajad.
Lisainfo kontakt: Eduard Odinets, 628 2208, eduard.odinets[at]kul[dot]ee, välisvahendite juht

Minister Tõnis Lukas osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.
Lisainfo: Margus Kasterpalu, ministri nõunik, 628 2338, margus.kasterpalu[at]kul[dot]ee

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Esmaspäev, 2. september 2019

• Minister Kert Kingo külastab Valgamaad ja kohtub kohalike ettevõtetega. Lisainfo: Taavi Audo, 6256455, taavi.audo[at]mkm[dot]ee

Teisipäev, 3. september 2019

• Minister Kert Kingo kohtub eSwatini Kuningriigi info- ja kommunikatsioonitehnoloogia ministriga. Lisainfo: Laura Laaster, 6256428, laura.laaster[at]mkm[dot]ee

Kolmapäev, 4. september 2019

• Minister Kert Kingo osaleb konkursi „Ettevõtluse Auhind 2019“ žüriide kohtumisel. Lisainfo: Taavi Audo, 6256455, taavi.audo[at]mkm[dot]ee

• Ministrid Taavi Aas ja Kert Kingo osalevad valitsuse majandusarengu komisjonis. Lisainfo: Rasmus Ruuda, 6256429, rasmus.ruuda[at]mkm[dot]ee

Neljapäev, 5. september 2019

• Ministrid Taavi Aas ja Kert Kingo osalevad valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

Siseministeerium
Esmaspäev, 2. september 2019

• Siseminister Mart Helme kohtub Soome Suursaadik Timo Kantolaga.

Kolmapäev, 4. september 2019

• 4.-6. septembril osaleb kantsler Lauri Lugna Londonis käitumisteadlastele ja poliitikakujundajatele mõeldud konverentsil Behavioural Exchange 2019.

Neljapäev, 5. september 2019

• Siseminister Mart Helme ja rahvastiku minister Riina Solman osalevad Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.
• Siseminister Mart Helme osaleb päästeteenistuse aumärkide jagamisel ja organiseeritud tuletõrje 100 pidulikul vastuvõtul.