Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (26.08.2019 - 01.09.2019)

Kultuuriministeerium
Esmaspäev, 26. august 2019

Kultuuriminister Tõnis Lukas on visiidil Narvas, kus kohtub Narva linnapea Aleksei Jevgrafoviga ja osaleb Integratsiooni Sihtasutuse nõukogu koosolekul.
Lisainfo: Margus Kasterpalu, ministri nõunik, 628 2338, margus.kasterpalu[at]kul[dot]ee


26.-27. augustini külastavad rahvusvahelise ekspertkomisjoni liikmed, Euroopa Komisjoni esindaja ja Kultuuriministeeriumi esindaja Kadri Jauram enne lõppvaliku kohtumist 2024. a Euroopa Kultuuripealinnaks kandideerivaid linnu Narvat ja Tartut. Külastuste eesmärk on saada täpne ülevaade kohalikest oludest ja kultuuripealinna raames planeeritavatest tegevustest.

Lisainfo: Kadri Jauram, välissuhete osakonna juhataja, 628 2323, kadri.jauram[at]kul[dot]ee

Kolmapäev, 28. august 2019

Pressikonverentsil Kultuuriministeeriumi suures saalis (Suur-Karja 23, Tallinn) kuulutatakse kell 16.00 välja Eestist valitav Euroopa kultuuripealinn 2024. Kõnelevad kultuuriminister Tõnis Lukas, Euroopa Komisjoni Eesti esinduse juht Keit Kasemets ning rahvusvahelise ekspertkomisjoni esinaine Beatriz Garcia.
Lisainfo: Meelis Kompus, kommunikatsiooniosakonna juhataja, 520 2318, meelis.kompus[at]kul[dot]ee

Neljapäev, 29. august 2019

Kultuuriminister Tõnis Lukas osaleb Vabariigi Valitsuse väljasõiduistungil Kagu-Eestis.
Lisainfo: Margus Kasterpalu, ministri nõunik, 628 2338, margus.kasterpalu[at]kul[dot]ee

Reede, 30. august 2019

Kultuuriministeeriumi esindaja Ida-Virumaal, ministeeriumi välisvahendite juht Eduard Odinets võtab osa Ida-Virumaa rahvuskultuuriühenduste ümarlaua korralisest koosolekust Narva linnavalitsuses. Päevakorras on koostöö Narva linnaga ning ettevalmistused rahvusvähemuste kultuurifestivaliks Loomepada, mis toimub Jõhvis 22.09.2019.
Lisainfo: Eduard Odinets, välisvahendite juht, 628 2208, eduard.odinets[at]kul[dot]ee

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Teisipäev, 27. august 2019

• Minister Kert Kingo kohtub Jaapani suurkorporatsiooni Marubeni Corporation delegatsiooniga. Lisainfo: Mihkel Loide, 53001777, mihkel.loide[at]mkm[dot]ee

Kolmapäev, 28. august 2019

• Minister Kert Kingo esineb investeerimiskonverentsil „Teistmoodi Paldiski 2019“ ettekandega teemal „Riigi ootused ja tugi investeeringutele“. Lisainfo: Mihkel Loide, 53001777, mihkel.loide[at]mkm[dot]ee
• Minister Taavi Aas esineb investeerimiskonverentsil „Teistmoodi Paldiski 2019“ ettekandega teemal „Tööstusinvesteeringud – riigi arengu alustala“. Lisainfo: Rasmus Ruuda, 6256429, rasmus.ruuda[at]mkm[dot]ee
• Minister Kert Kingo osaleb e-valimiste töörühma koosolekul. Lisainfo: Laura Laaster, 6256428, laura.laaster[at]mkm[dot]ee

Neljapäev, 29. august 2019

• Ministrid Taavi Aas ja Kert Kingo osalevad valitsuse väljasõiduistungil Kagu-Eestis.

Siseministeerium
Esmaspäev, 26. august 2019

• Rahvastikuminister Riina Solman kohtub sotsiaalministri ja Eesti Lasterikaste Perede Liiduga.

Teisipäev, 27. august 2019

• 27.-29. augustil osaleb pääste, kriisireguleerimise ja rahvastikutoimingute asekantsler Viola Murd  HELCOM ja BALEX DELTA 2019 õppusel Taanis. PPA-st osaleb ka laevastiku lipulaev Kindral Kurvits. Tulenevalt õppuste järjekorrast jõuab 2020 aastal õppuse korraldamis kord Eestile.

Kolmapäev, 28. august 2019

• Siseminister Mart Helme kohtub Vabadusel, turvalisusel ja õigusel rajaneva ala suuremahuliste IT-süsteemide operatiivjuhtimise Euroopa ameti (eu-LISA) direktori Krum Garkovi ja haldusnõukogu esimehe Zsolt Szolnokiga. 
• Kantsler Lauri Lugna kohtub Soome Siseministeeriumi kantsleri Illka Salmiga ning tutvub Soome piirivalvega.

Neljapäev, 29. august 2019

• Siseminister Mart Helme ja rahvastiku minister Riina Solman osalevad VV väljasõiduistungil Kagu-Eestis.