Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (01.07.2019 - 07.07.2019)

Haridus- ja teadusministeerium
Kolmapäev, 3. juuli 2019

Asekantsler Indrek Reimand osaleb ESTO 2019 raames toimuval konverentsil „Eesti jalajälg maailmas“. Konverentsi info.

Neljapäev, 4. juuli 2019

Minister Mailis Reps osaleb Prantsusmaa haridusministri Jean-Michel Blaqueri kutsel Pariisis G7 haridusministrite kohtumisel, mille peamised teemad on võrdne ligipääs haridusele, alusharidus ja õpetajaametiga seonduv. Lisaks kohtub minister Reps Kanada kolleegidega.


Asekantsler Indrek Reimand ja teadusosakonna juhataja Katrin Pihor osalevad Euroopa Liidu konkurentsivõime nõukogu mitteametlikul kohtumisel Helsingis.

Justiitsministeerium
Teisipäev, 2. juuli 2019

Justiitsminister Raivo Aeg külastab Patarei vanglat ja kohtub Eesti mälu instituudi töötajatega.


Justiitsminister Raivo Aeg külastab Tallinna ringkonnakohut, et tutvuda sealse töö ja inimestega.

Kolmapäev, 3. juuli 2019

Justiitsminister Raivo Aeg osaleb Eesti ESTO päevadel.

Neljapäev, 4. juuli 2019

Justiitsminister Raivo Aeg osaleb valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

Maaeluministeerium
Esmaspäev, 1. juuli 2019

1. juulil on viimane võimalus esitada kandidaate aasta parima mahetootja konkursile. Parima mahetoote konkursile saab tooteid üles seada kuni 12. augustini. Konkursside eesmärk on tutvustada avalikkusele parimaid mahetooteid ja -tootjaid ning tunnustada ja innustada maheettevõtjaid. Konkursside ankeedid ja täpsemad osalemise tingimused leiab Maheklubi kodulehelt www.maheklubi.ee/Mahekonkurss-2019/.

Teisipäev, 2. juuli 2019

Kell 10.00 osaleb Maaeluministeeriumi toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai Maaülikooli aulas (Kreutzwaldi 1a, Tartu) toimuval rahvusvahelisel põllumajanduse suurandmete konverentsil. Konverentsi eesmärgiks on arutada põllumajanduse digiteerimisega seotud ootusi, võimalusi ja riske ning tutvustada põllumajanduse suurandmete teadmussiirde programmi tegevusi ja tulemusi. Täpsem info: https://www.pikk.ee/event/pollumajanduse-suurandmete-konverents/

Neljapäev, 4. juuli 2019

Maaeluministeeriumi avalike suhete osakond osaleb koos Põllumajandusuuringute Keskusega 4.‒7. juulil laulupeol Eesti toidu alal, mis paikneb merevärava vahetus läheduses, et tutvustada avatud talude päeva.
Eesti toidu alal on esindatud Eesti Toiduainetööstuse Liidu alla kuuluvad ettevõtted ja toidupakkujad, Eestimaa Talupidajate Keskliit, Ehtne Talutoit ja MTÜ Eesti Maaturism.

Reede, 5. juuli 2019

Maaeluministeeriumi avalike suhete osakonna juhataja Karolin Lillemäe osaleb 2019. a parima talu valimise ringsõidul Võru-, Valga-, Rapla- ja Järvamaal. Parima talu konkurssi korraldab Eestimaa Talupidajate Keskliit koostöös Maaeluministeeriumiga.