Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (10.06.2019 - 16.06.2019)

Siseministeerium
Esmaspäev, 10. juuni 2019

Siseminister Mart Helme osaleb Vabariigi Valitsuse julgeolekukomisjoni istungil.


Rahvastikuminister Riina Solman osaleb Riigikogus sotsiaalkomisjoni istungil.

Teisipäev, 11. juuni 2019

11.-12. juunil viibivad siseminister Mart Helme ja kantsler Lauri Lugna koos Eestis resideeruvate EL ja NATO riikide saadikute ja saatkonna esindajatega Lõuna-Eestis. EL ja NATO riikide suursaadikud ja saatkonna esindajad tutvuvad visiidi käigus Lõuna prefektuuri tööga, külastatakse Piusa kordonit ja testlõiku.


Rahvastikuminister Riina Solman külastab Vabaühenduste Liitu.


Rahvastikuminister Riina Solman kohtub rahvusvahelise vaesuse vastu võitlemise võrgustiku EAPN (European Anti-Poverty Network) juhtidega.

Kolmapäev, 12. juuni 2019

12.06 kohtub asekantsler Raivo Küüt Saksamaa Schleswig-Holsteini liidumaa parlamendi õigus- ja siseasjade komisjoniga. Kohtumisel arutatakse politsei töö väljakutsed digiajastul, politsei ja justiitsorganite koostööd ja küberkuritegevuse temaatikat. Samuti arutatakse võimalikke koostöökohti Eesti ja Saksamaa vahel. Kohtumisel osaleb ka EL ja välissuhete osakonna nõunik Helena Pall.


Siseminister Mart Helme osaleb Riigikogu infotunnis

Neljapäev, 13. juuni 2019

Siseminister Mart Helme ja rahvastikuminister Riina Solman osalevad Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

Reede, 14. juuni 2019

Rahvastikuminister Riina Solman osaleb Maarjamäe memoriaali juures toimuval leinapäeva mälestustseremoonial, kus meenutatakse okupatsioonivõimude poolt represseeritud ja okupatsioonivõimude tegevuse läbi hukkunuid.

Laupäev, 15. juuni 2019

Rahvastikuminister Riina Solman osaleb Vudila mängumaal toimuval Lasterikaste Perede Liidu 10. sünnipäeval.

Pühapäev, 16. juuni 2019

Rahvastikuminister Riina Solman osaleb Tallinna Piiskoplikus Toomkirikus kolmainupüha missal, millest võtab osa ka Taani kuninganna Margrethe II.