Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (11.09.2017 - 17.09.2017)

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Esmaspäev, 11. september 2017

Kell 10.30 minister Mailis Reps avab Rahvusvahelise reaal- ja loodushariduse konverentsi Tallinna Reaalkoolis.

Kell 15.00 kohtub minister Mailis Reps Saaremaa Ühisgümnaaisumis Saaremaa haridusjuhtide ja õpetajatega.

15.-16. septembril toimub GLOBE keskkonnaproblemaatika teemaline õpilaste konverents, kus õpilased tutvustavad keskkonnaproblemaatika teemalise konkursile esitatud uurimistöid ja kuulutatakse välja konkursi võitjad.

Teisipäev, 12. september 2017

Minister Kadri Simson tutvustab Riigikogu majanduskomisjoni istungil eelnõu 474SE (rahvusvahelise raudteeveo konventsiooni heakskiitmine) ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi õigusloomekava selleks poolaastaks.

Minister Urve Palo kohtub Riigikogu küberturvalisuse toetusrühmaga, et arutada ID-kaardi turvalisusega seotud küsimusi. Lisainfo: Kadri Tonka, 6256493, kadri.tonka[at]mkm[dot]ee

Kolmapäev, 13. september 2017

Minister Kadri Simson tutvustab Riigikogus Eurocontroli lennuliikluse ohutuse alast koostööd käsitlevate protokollide ratifitseerimise seadust (448 SE).

Neljapäev, 14. september 2017

Ministrid Kadri Simson ja Urve Palo osalevad valitsuse istungi.

14.–15. septembril toimub Tallinnas EL-i küberturbekonverents „Digital Single Market, Common Digital Security 2017“. Konverents lähtub eeldusest, et Euroopa Liidu digitaalne ühisturg on internetiajastul vältimatu ning keskendub küberohtudele, mis seda visiooni ohustavad. Konverentsi korraldavad Riigi Infosüsteemi Amet, Euroopa Võrguturbeamet (ENISA) ja Euroopa Komisjon ning see on üks EL-i eesistumise üritustest. Konverentsi otseülekannet näeb eesistumise veebilehel. Lisainfo: Kati Tamm, 663 0231, kati.tamm[at]ria[dot]ee

Reede, 15. september 2017

Minister Kadri Simson on visiidil Põlvamaal. Lisainfo: Rasmus Ruuda, 6256429, rasmus.ruuda[at]mkm[dot]ee

Rahandusministeerium
Esmaspäev, 11. september 2017

Riigihalduse minister Jaak Aab ja rahandusminister Toomas Tõniste osalevad riigikogu täiskogu VI istungjärgu avaistungil.

Rahandusminister Toomas Tõniste osaleb riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjoni ja rahanduskomisjoni istungil.

Teisipäev, 12. september 2017

Rahandusminister Toomas Tõniste ja asekantsler Märten Ross kohtuvad Euroopa Kontrollikoja presidendi Klaus-Heiner Lehnega ja liikme Juhan Partsiga.

Riigihalduse minister Jaak Aab ja asekantsler Kaia Sarnet osalevad maavanemate korralisel koosolekul.

Rahandusminister Toomas Tõniste ja asekantsler Märten Ross kohtuvad Ühtse Kriisilahendusnõukogu (SRB) esimehe Elke Königiga.

Rahandusminister Toomas Tõniste ja riigihalduse minister Jaak Aab osalevad valitsuskabineti nõupidamisel.

Kolmapäev, 13. september 2017

Kell 13.30 tutvustavad rahandusministeeriumi sügisest majandusprognoosi ajakirjanikele rahandusminister Toomas Tõniste, rahandusministeeriumi fiskaalpoliitika osakonna juhataja Sven Kirsipuu ja fiskaalpoliitika osakonna juhataja asetäitja Erki Lõhmuste. Pressikonverents toimub ministeeriumide ühishoones.

Kantsler Veiko Tali ja asekantslerid Dmitri Jegorov, Kaia Sarnet ja Kaie Koskaru-Nelk osalevad 13.-14. septembril Tallinnas toimuval tulevikutöö konverentsil "Uus reaalsus, uued lahendused".

Kantsler Veiko Tali ning asekantslerid Märten Ross ja Kaie Koskaru-Nelk esinevad ja osalevad 13.-15. septembril Tallinnas toimuval Eurofi Financial Forumil.

Asekantsler Raigo Uukkivi osaleb Eesti Raudtee nõukogu koosolekul.

Rahandusminister Toomas Tõniste ja riigihalduse minister Jaak Aab osalevad valitsuskabineti nõupidamisel.

Neljapäev, 14. september 2017

Rahandusminister Toomas Tõniste ja riigihalduse minister Jaak Aab osalevad valitsuse istungil ja valitsuskabineti nõupidamisel.

Kantsler Veiko Tali osaleb Riigimetsa Majandamise Keskuse nõukogu koosolekul.

Asekantsler Raigo Uukkivi osaleb 14.-15. septembril EL-i küberturvalisuse konverentsil Tallinnas.

Asekantsler Märten Ross kohtub Prantsusmaa pangaliidu esindajatega.

Reede, 15. september 2017

Rahandusminister Toomas Tõniste, kantsler Veiko Tali ja asekantsler Märten Ross osalevad 15.-16. septembril Tallinnas toimuval eurogrupi ning ELi majandus- ja rahandusministrite mitteametlikul kohtumisel (ECOFIN).

Riigihalduse minister Jaak Aab on visiidil Võrumaal, kus ta kohtub kohalike omavalitsuste juhtide ning maavalitsuse töötajatega.