Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (07.08.2017 - 13.08.2017)

Peaminister
Esmaspäev, 7. august 2017

Kell 11.15 Kohtumine Marylandi Rahvuskaardi juhi kindralmajor Linda Singh'ga

Kell 13.30 Kohtumine lahkuva Ukraina suursaadiku Viktor Kryzhanivsky'ga

Kolmapäev, 9. august 2017

Kell 09.15 Kohtumine USA kongressi esindajatekoja välisasjade komisjoni esimehe Ed Royce´ga

Stenbocki maja avatud uste päev

Neljapäev, 10. august 2017

Kell 10.00 Valitsuse istung

Kell 12.00 Valitsuse pressikonverents

Kell 14.00 Valitsuse kabinetinõupidamine

Reede, 11. august 2017

11. august - 13. august
Reedel külastab peaminister koos Balti kolleegidega Lätis Inčukalns'i gaasihoidlat.
Seejärel sõidab peaminister mitteametlikule Balti peaministrite kohtumisele.

Kaitseministeerium
Esmaspäev, 7. august 2017

7. augustil kohtub kaitseminister Jüri Luik Eestis visiidil oleva Marylandi rahvuskaardi ülema kindralmajor Linda Singh’iga. Lisainfo: press[at]kaitseministeerium[dot]ee

Teisipäev, 8. august 2017

8. augustil arutab Kaitseliidu ülem kindralmajor Meelis Kiili Marylandi rahvuskaardi ülema kindralmajor Linda Singh’iga tulevase koostöö üle. Lisainfo: Dein-Tom Tõnsing, 717 9101, dein-tom.tonsing[at]kaitseliit[dot]ee

Reede, 11. august 2017

11. augustil kohtub Eestit külastav Ühendkuningriigi kaitseministeeriumi kantsler Stephen Lovegrove Eesti kaitseministeeriumi kantsleri Jonatan Vsevioviga ning tutvub NATO liitlasvägede pataljoni lahingugrupi tegevusega Tapal. Lisainfo: press[at]kaitseministeerium[dot]ee

Keskkonnaministeerium
Teisipäev, 8. august 2017

Algusega kell 13 toimub Keskkonnaministeeriumi III korruse saalis (Narva mnt 7a, Tallinn) järgmise aasta Läänemere kvoodiettepanekute tutvustus. Ühtlasi antakse kohtumisel ülevaade rahvusvaheliselt reguleeritavatest kalavarudest (räim, kilu, tursk ja lõhe).

Reede, 11. august 2017

Keskkonnaministeeriumi asekantsler Meelis Münt kohtub Keskkonnaministeeriumi külastava Iirimaa delegatsiooniga, et rääkida kliimapoliitikast.

Keskkonnaamet korraldab reedest pühapäevani kultuuripärandi koolituse Atla külas Vilsandi rahvuspargis, kus õpitakse pikkaida palgivahetust.
Lisainfo: Krista Kallavus, Keskkonnaameti Lääne regiooni kultuuripärandi spetsialist, krista.kallavus[at]keskkonnaamet[dot]ee

Kultuuriministeerium
Esmaspäev, 7. august 2017

Kultuuriministeeriumi kultuurilise mitmekesisuse asekantsler Piret Hartman on 7.-11. augustini Ida-Virumaal, kus kohtub nädalal jooksul viie omavalitsuse (Sillamäe, Narva, Jõhvi, Kohtla-Järve, Kiviõli) ja sealsete avaliku sektori esindajatega ning erinevate kolmanda sektori organisatsioonidega. Kohtumiste raames arutatakse edasist koostööd nii praeguste kui ka võimalike uute partneritega, et panustada ühiselt ühiskonna lõimumisse.
Ida-Virumaal toimuvatel kohtumistel osalevad kultuuriministeeriumist veel kultuurilise mitmekesisuse nõunikud Aleksandr Aidarov ja Anne-Ly Reimaa, peaspetsialist Olga Sõtnik ning ministeeriumi välisvahendite ekspert Eduard Odinets.
Lisainfo:
Kultuuriministeeriumi kultuurilise mitmekesisuse asekantsler Piret Hartman, mobiil 53405002.
Kultuuriministeeriumi facebook: https://goo.gl/et8LKY

Helsingis, Galeriis Orton avatakse traditsiooniline augustikuine Eesti-teemaline näitus, seekord on eksponeeritud 17 Tiit Pääsukese maali.
Lisainfo: Anu Kippasto, Eesti kultuurinõunik Helsingis, anu.kippasto[at]mfa[dot]ee , +358 962202631.

Teisipäev, 8. august 2017

Kultuuriminister Indrek Saar ja kantsler Paavo Nõgene on 8.-9. augustil visiidil Soomes, Tamperes. Visiidi esimesel päeval osaletakse Tampere teatrifestivali avamisel ning 9. augustil osaletakse  Soome Vabariik 100 raames Muumimuuseumi avamisel ning kohtutakse Soome kultuuriministri Sampo Terhoga.
Lisainfo: Maris Sild, ministri nõunik, maris.sild[at]kul[dot]ee, mobiil 56938678.

Neljapäev, 10. august 2017

Kell 10.00 osaleb kultuuriminister Indrek Saar Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.
Lisainfo: Maris Sild, ministri nõunik, maris.sild[at]kul[dot]ee, 6282338.

Reede, 11. august 2017

Kultuuriminister Indrek Saar osaleb Paide Vallimäel toimuval Arvamusfestivalil. 
Lisainfo: Maris Sild, ministri nõunik, maris.sild[at]kul[dot]ee, mobiil 56938678.

Laupäev, 12. august 2017

Kultuuriministeeriumi kultuurilise mitmekesisuse osakonna nõunik Anne-Ly Reimaa osaleb Arvamusfestivalil, kus algusega kell 11.30 toimub Kultuuriministeeriumi, EASi ja EUNIC võrgustiku arutelu teemal "Diversity in the Estonian workplace and society: The good, the bad and the ugly". Festivali haridusalal toimuva arutelu keskmes on mitmekesisus ühiskonnas, keskendudes tööturu ja töökoha näitele nii era- kui ka avalikus sektoris. Fookuses on inimesed teistest kultuuriruumidest, kes praegu elavad ja tegutsevad Eestis, nii hiljutised sisserändajad kui ka need, kes on riigis kauem elanud. Arutelu toimub inglise keeles.
Lisainfo: Anne-Ly Reimaa, kultuurilise mitmekesisuse osakonna nõunik, anne-ly.reimaa[at]kul[dot]ee, mobiil 5223305.

Pühapäev, 13. august 2017

Kultuuriminister Indrek Saar osaleb Pärnu Muusikafestivalil, mille raames toimub kell 19.00 Eesti Festivaliorkestri kontsert, dirigeerib Paavo Järvi.
Lisainfo: Maris Sild, ministri nõunik, maris.sild[at]kul[dot]ee, mobiil 56938678.

Maaeluministeerium
Neljapäev, 10. august 2017

Maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

Reede, 11. august 2017

Kell 16 osaleb Maaeluministeeriumi toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai Paides toimuval Arvamusfestivali Avastuste ala arutelul „Eesti majandusarengu uus võti – biomajanduse väärtus ja edulood“, kus räägitakse biomajandusse investeerimisest ja sellest, kuidas biomajandus Eesti heaks paremini tööle panna.

Laupäev, 12. august 2017

Kell 12 osaleb Maaeluministeeriumi põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban Paides toimuval Arvamusfestivali Euroopa ala arutelul „Inimesed söönud, loodus terve – millist põllumajandust vajame?“, kus räägitakse Eesti ja Euroopa põllumajanduse hetkeseisust ning tulevikuvisioonidest.

Rahandusministeerium
Esmaspäev, 7. august 2017

Rahandusminister Toomas Tõniste külastab Rae vallavalitsust ning sealseid ettevõtteid Hekotek AS, Rehvid Pluss OÜ, Tiptiptap OÜ, Tanker OÜ ja Võsukese lasteaeda.

Neljapäev, 10. august 2017

Rahandusminister Toomas Tõniste ja riigihalduse minister Jaak Aab osalevad valitsuse istungil ja valitsuskabineti nõupidamisel.

Reede, 11. august 2017

Rahandusminister Toomas Tõniste kohtub USA suursaadiku James D. Melville'iga.

Riigihalduse minister Jaak Aab on töövisiidil Valgamaal, kus kohtub maavanema ja maavalitsuse töötajate ning kohalike omavalitsuste juhtidega.

Sotsiaalministeerium
Neljapäev, 10. august 2017

Sotsiaalkaitseminister Kaia Iva osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetnõupidamisel.

Reede, 11. august 2017

Mitmed sotsiaalministeeriumi inimesed löövad kaasa Arvamusfestivali aruteludes. Ministeeriumi ministrite ja ametnike osalusega arutelud näeb siit: http://sm.ee/et/ajalugu/arvamusfestival

Laupäev, 12. august 2017

Minister Iva esineb sotsiaaltöötajate suvekoolis Pühajärvel.