Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (10.04.2017 - 16.04.2017)

Haridus- ja teadusministeerium
Esmaspäev, 10. aprill 2017

Minister Mailis Reps tunnustab kell 12 Parima Praktikakoha konkursi võitjat ja annab üle auhinna. Konkursi korraldab Eesti Tööandjate Keskliit koostöös SA Innove ja Haridus- ja Teadusministeeriumiga. Lähem info: https://www.employers.ee/parim-praktikakoht

OECD kutsehariduse eksperdid alustavad oma Eesti visiiti kell 9 ministeeriumi Tallinna esinduses. Sellele järgnevad kohtumised sihtasutuses Innove, Töötukassas, Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuris, Eesti Kaubandus-Tööstuskojas, Eesti Tööandjate Keskliidus ja Kutsekojas. Külastatakse ka Tallinna Mehaanikakooli ja Tartu Kutsehariduskeskust. Visiit kestab 13. aprillini.
10.-11. aprillil toimub Maltal Euroopa Liidu üldhariduse peadirektorite kohtumine, mille peateemad kaasamise väljakutsed multikultuurses ühiskonnas ning Euroopa ühtne võtmepädevuste raamistik. Eestit esindavad ministeeriumi üldharidusosakonna juhataja Irene Käosaar ja asejuhataja Pille Liblik.
Minister Mailis Reps osaleb 10.-11. aprillil valitsuse väljasõiduistungil Sagadi mõisas.

Kolmapäev, 12. aprill 2017

Rakvere Ametikoolis toimub kell 12-15.30 oskuste aasta järjekordne inspiratsiooniüritus, mille eesmärk on pakkuda noortele inspiratsiooni ja teavet kutsehariduse võimalustest nii koolides kui ka tööturul. Lähem info: http://www.oskusteaasta.ee/

Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuur tutvustab kell 10 ministeeriumi Tallinna esinduses õpetajakoolituse ja kasvatusteaduste õppekavagrupi hindamistulemusi.

Neljapäev, 13. aprill 2017

Minister Mailis Reps osaleb valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.