Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (27.02.2017 - 05.03.2017)

Keskkonnaministeerium
Esmaspäev, 27. veebruar 2017

Keskkonnaminister Marko Pomerants viibib esmaspäevast teisipäevani Brüsselis, kus osaleb ministrite taseme rohekasvu grupi (GGG) kohtumisel ning keskkonnanõukogu istungil. Lisaks kohtub minister Euroopa Parlamendi keskkonnakomitee juhi Adina Valeaniga.
Lisainfo: Berit-Helena Lamp, Keskkonnaministeeriumi avalike suhete osakonna juhataja, berit-helena.lamp[at]envir[dot]ee, 626 2910, 5303 6253.

Esmaspäeval on KIKi keskkonnaprogrammi taotlusvooru tähtaeg. Taotlusvoor on avatud üheksas valdkonnas: veemajandus, jäätmekäitlus, keskkonnakorraldus, looduskaitse, metsandus, kalandus, atmosfääriõhu kaitse, merekeskkond ja keskkonnateadlikkus.
Lisainfot leiab KIKi kodulehelt.

Teisipäev, 28. veebruar 2017

Algusega kell 11 toimub Keskkonnaministeeriumi I korruse saalis (Narva mnt 7a, Tallinn) infopäev taotlejatele, kes soovivad KIKist taotleda toetust soojusenergia projektide rahastamiseks. Toetust antakse Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfondist ja meetme töötas välja Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium.
Lisainfo ja registreerumine https://kik.ee/et/uritus/st-soojusenergia-infopaev-taotlejatele-tallinnas

Kolmapäev, 1. märts 2017

Algusega kell 8.45 toimub Kultuurikatlas (Põhja puiestee 27a, Tallinn) OECD Eesti keskkonnaraporti avalikustamine.
Lisainfo: Kadri Masing, Keskkonnaministeeriumi avalike suhete osakonna nõunik, kadri.masing[at]envir[dot]ee, 626 2941, 5688 0386.

Algusega kell 14 toimub Häädemeeste seltsimajas (Suurküla tn 2, Häädemeeste alevik) Luitemaa looduskaitseala ja hoiuala kaitsekorralduskava koostamise raames infopäev. Infopäeval tutvustame niidu-kuremõõka ning tema hooldusvajadusi, 2015. a Luitemaa linnuala metsade ja ranniku haudelinnustiku ning rändel peatuvatele veelindude inventuuri tulemusi. Infopäeva korraldab Keskkonnaamet SA KIKi toetusel.
Lisainfo: Jana Galadi, jana.galadi[at]keskkonnaamet[dot]ee, 5750 2105.

Neljapäev, 2. märts 2017

Algusega kell 10 toimub Tallinna Tehnikaülikoolis (Ehitajate tee 5, Tallinn) avalik arutelu arengudokumendi „Maapõuepoliitika põhialused aastani 2050“ eelnõule laekunud ettepanekute üle.
Lisainfo: Berit-Helena Lamp, Keskkonnaministeeriumi avalike suhete osakonna juhataja, berit-helena.lamp[at]envir[dot]ee, 626 2910, 5303 6253.

Algusega kell 11 toimub Keskkonnaameti Tartu kontoris (Aleksandri 14) infopäev taotlejatele, kes soovivad KIKist taotleda toetust soojusenergia projektide rahastamiseks. Toetust antakse Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfondist ja meetme töötas välja Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium.
Lisainfo ja registreerumine https://kik.ee/et/uritus/st-soojusenergia-infopaev-taotlejatele-tartus

Algusega kell 18 toimub Loodusmuuseumis järjekordne Öökulli akadeemia, kus on sel korral külas Hendrik Relve. Relve räägib teemal "Gröönimaa jää, vaalad ja inuitid". Juttu tuleb Gröönimaast kui suurimate jäämägedega ja ulatuslikema mandrijääga alast maakera põhjapoolkeral, Gröönimaa elustikust ning Gröönimaa põliselanikest – inuitidest.

Reede, 3. märts 2017

Lõpeb KIKi tudengite ressursisäästu konkurss Negavatt. Neljandat korda toimuvale konkursile on oodatud nutikad ideed, mis aitavad kõrgkoolis või selle linnakus säästa energiat ja ressursse.
Lisainfo: www.negavatt.ee