Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (20.02.2017 - 26.02.2017)

Haridus- ja teadusministeerium
Esmaspäev, 20. veebruar 2017

kell 14:30 kohtub minister Mailis Reps Eesti Eralasteaedade Liidu esindajatega ministeeriumi Tallinna esinduses.

Kolmapäev, 22. veebruar 2017

kell 15 toimub ministeeriumi Tallinna esinduses õpilaste kirjutiste konkursi “Heategu läbi minu mõtete“ auhinnatseremoonia. Parimaid tunnustab minister Mailis Reps.

kell 16:30 osaleb minister Mailis Reps Rektorite Nõukogus, mis koguneb Tallinna Tehnikaülikoolis.

21.-22. veebruaril viibib Eestis visiidil Euroopa Komisjoni hariduse ja kultuuri asedirektor Jens Nymand-Christensen. Kohtumistele Kultuuriministeeriumis järgneb Põltsamaa Noortekeskuse külastus, visiidi teine päev möödub Tartus Eesti Rahva Muuseumis. Kell 9.45 kohtub külaline noorte ja välissuhete asekantsleri Madis Lepajõega, teemaks Eesti eesistumise olulisemad teemad ja sündmused noortevaldkonnas.

kell 15 kohtub üld- ja kutsehariduse asekantsler Mart Laidmets kohtub Bulgaaria suursaadiku Martin Ivanoviga Tartus ministeeriumis. Kohtumisel tutvustatakse Eesti haridussüsteemi ning arutatakse Eesti ja Bulgaaria haridusasutuste koostöövõimalusi.

Neljapäev, 23. veebruar 2017

Minister Mailis Reps osaleb valitsuse istungil.

kell 15:45 kohtub minister Mailis Reps Euroopa Komisjoni tööhõive voliniku Marianne Thyssen’iga ministeeriumi Tallinna esinduses.

Reede, 24. veebruar 2017

Minister Mailis Reps osaleb Eesti Vabariigi 99. aastapäeva tähistamise sündmustel ning riigi teadus- jt preemiate ning Wiedemanni keelauhinna üleandmisel.

Keskkonnaministeerium
Esmaspäev, 20. veebruar 2017

Keskkonnaminister Marko Pomerants kohtub andmekaitseinspektsiooni peadirektori Viljar Peebuga.

Keskkonnaministeeriumi asekantsler Meelis Münt kohtub Iirimaa suursaadiku Frank Floodi ning Austria suursaadiku Doris Danleriga. Kohtumisel räägitakse Eesti kliimastrateegiaga seonduvast.

KIK avab uue taotlusvooru biometaani tarnimise taristu ning uute tankimisvõimaluste rajamiseks. Toetust antakse projektidele, mis panustavad biometaani tarnimisse ja tankimisvõimaluse pakkumisse avalikus lahus- või võrgutanklas. Toetust saavad taotleda juriidilised isikud kuni 6. aprillini 2017. Toetust antakse Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfondist. Toetusmeetme töötas välja Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium.
Lisainfo KIKi kodulehelt.

Teisipäev, 21. veebruar 2017

Keskkonnaminister Marko Pomerants sõidab visiidile Pärnumaale ning külastab muuhulgas ka Aasta Keskkonnasõbraliku Ettevõtte konkursil osalenud poodi Paljas Pala.

Neljapäev, 23. veebruar 2017

kell 11 avatakse Loodusmuuseumis pingviinide paraad – igal aastal hakatakse veebruarikuus rääkima pingviinide paraadist… aga kas pingviinid päriselt ka kokku tulevad ja marssima hakkavad? Neljapäevast pühapäevani uuritakse, kas pingviinid oskavad marssida; kui pingviinid oskavad marssida, siis miks nad seda teevad; kas vees saab ka marssida; kas pingviinid peavad paraade ja kas nende jaoks on paraadide pidamine kallis ning mida pingviinid üldse kalliks peavad.
Lisainfot leiab Loodusmuuseumi kodulehelt: http://www.loodusmuuseum.ee/pingviinide-paraad