Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (30.01.2017 - 05.02.2017)

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Esmaspäev, 30. jaanuar 2017

Minister Kadri Simson kohtub Autoettevõtete Liiduga. Lisainfo: Rasmus Ruuda, 6256429, rasmus.ruuda[at]mkm[dot]ee

Minister Urve Palo osaleb Keskkonnaministeeriumi ja Keskkonnainvesteeringute Keskuse töötleva tööstuse ettevõtete ressursitõhususe meetme teemalisel pressikonverentsil. Lisainfo: Kadri Tonka, 6256493, kadri.tonka[at]mkm[dot]ee

Teisipäev, 31. jaanuar 2017

Minister Kadri Simson kohtub Brüsselis Euroopa Komisjoni ning Euroopa Parlamendi liikmetega. Lisainfo: Rasmus Ruuda, 6256429, rasmus.ruuda[at]mkm[dot]ee

Kolmapäev, 1. veebruar 2017

Minister Kadri Simson kohtub Logistika ja Transiidi Assotsiatsiooniga. Lisainfo: Rasmus Ruuda, 6256429, rasmus.ruuda[at]mkm[dot]ee

Reede, 3. veebruar 2017

Minister Urve Palo külastab koos kultuuriminister Indrek Saarega Narvat. Lisainfo: Kadri Tonka, 6256493, kadri.tonka[at]mkm[dot]ee

Siseministeerium
Teisipäev, 31. jaanuar 2017

Sisejulgeolekupoliitika asekantsler Erkki Koort ja päästepoliitika asekantsler Hannes Kont osalevad riigikaitseõiguse teemalistel mõttetalgutel ehk tuleviku arutelupäeval, mis toimub justiitsministeeriumi ja rahvusvahelise kaitseuuringute keskuse eestvedamisel.


Kohtumise arutelu keskmes on fundamentaalsed riigikaitsega seotud teemad, mida on analüüsitud riigikaitseõiguse revisjoni projekti raames. Näiteks terviklik riigi ohuolukordade ja eriolukordade süsteem ning juhtimiskorralduse ja riigiasutuste omavaheline rollijaotus eriolukordades.


Korrakaitse- ja migratsioonipoliitika asekantsler Raivo Küüt ning kodakondsus- ja rändepoliitika osakonnajuhataja asetäitja Liana Roosmaa kohtuvad Itaalia suursaadiku Filippo Formicaga, et arutada võimalikku koostööd ümberpaigutamise teemal.


Rahvastiku toimingute osakonnajuhataja Enel Pungas, tema asetäitja õiguse alal Mairis Kungla ning õigusnõunik Mari Käbi on visiidil Soome rahvastikuregistrikeskuses ja rahandusministeeriumis, et arutada kahe riigi rahvastikuregistrite andmevahetuslepingu tingimusi. Delegatsiooniga kohtub lisaks Eesti suursaatkonna konsul Helsingis Liina Viies ja välisministeeriumi õigusosakonna nõunik Mariliis Sepp.

Neljapäev, 2. veebruar 2017

Minister võtab osa Tallinna 21. kooli poolt korraldatud Tartu rahulepingu aastapäeva tähistamisest.

Reede, 3. veebruar 2017

Siseminister Andres Anvelt külastab Pärnumaad. Visiidi raames avab minister kell 14.30 uue lasketiiru Sisekaitseakadeemia politsei- ja piirivalvekolledži Paikuse õppeüksuses.


Sisejulgeolekupoliitika asekantsler Erkki Koort kohtub Hollandi sise- ja justiitsministeeriumi delegatsiooniga, eesotsas asekantsler hr Arie Ijzermani, AEEL nõunik Mieneke de Ruiteri ja ministeeriumi nõunik Janneke Zaaliga. Kohtumise eesmärk on jagada kogemusi ning arutada Euroopa Liidu nõukogu eesistumist ja koostööd sisejulgeolekualase operatiivkoostöö alalise komitee (COSI) raames.