Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (25.01.2016 - 31.01.2016)

Keskkonnaministeerium
Esmaspäev, 25. jaanuar 2016

Algusega kell 13.30 toimub Tallinnas, Keskkonnaministeeriumi I korruse saalis (Narva mnt 7a) KIKi teabepäev, kus räägitakse keskkonnateadlikkuse programmi toetatavatest tegevustest.
Lisainfo: Kaidar Viikman, 627 4311, kaidar.viikman[at]kik[dot]ee.

Algusega kell 16 toimub Lahemaa külastuskeskuses Lahemaa koostöökogu kultuuripärandi koosolek "Kultuuripärand 2016 - merekultuur ja palju muud". Kõigi külade esindajad ja teised merekultuuri huvilised on oodatud arutlema Lahemaa rahvuspargi kultuuripärandi kaitsekorralduse üle. Lisainfo: Ave Paulus, Keskkonnaameti kultuuripärandi spetsialist, ave.paulus[at]keskkonnaamet[dot]ee.

 

Teisipäev, 26. jaanuar 2016

Kell 14 toimub Jõhvis, Ida-Viru Maavalitsuse saalis (Keskväljak 1) KIKi teabepäev, kus räägitakse keskkonnateadlikkuse programmi toetatavatest tegevustest.
Lisainfo: Bruno Uustal, 627 4337, bruno.uustal[at]kik[dot]ee.

Kolmapäev, 27. jaanuar 2016

Kell 10.30 toimub Valga muuseumis (Vabaduse 8) KIKi teabepäev, kus räägitakse veemajanduse, looduskaitse ja keskkonnateadlikkuse programmi toetatavatest tegevustest.
Lisainfo: Terje Puudersell, 627 4326, terje.puudersell[at]kik[dot]ee

Algusega kell 11 ja 14 toimuvad Tartu Keskkonnaameti kontoris (Aleksandri 14) KIKi teabepäevad, kus räägitakse keskkonnaprogrammi ja keskkonnateadlikkuse toetatavatest tegevustest.
Lisainfo: Indrek Põder, 627 4325, indrek.poder[at]kik[dot]ee ja Gea Kiiver, 627 4339, gea.kiiver@ki

Kell 13 toimub Keskkonnaameti Pärnu kontoris (Roheline 64) KIKi teabepäev, kus räägitakse keskkonnateadlikkuse ja jäätmekäitluse programmi toetatavatest tegevustest.
Lisainfo: Margit Nõgene, 627 4322, margit.nogene[at]kik[dot]ee.

Kell 15.00 toimub Smolnitsa maastikukaitseala kaitse-eeskirja eelnõu avalik arutelu Keskkonnaameti Iisaku looduskeskuses (Aia 10, Iisaku), kus tutvustatakse laekunud ettepanekuid ja seisukohti.
Lisainfo: http://www.keskkonnaamet.ee/uudised-ja-artiklid/smolnitsa-maastikukaitse...

Neljapäev, 28. jaanuar 2016

Kell 10 toimub Tallinnas, Keskkonnaministeeriumi I korruse saalis (Narva mnt 7a) KIKi teabepäev, kus räägitakse keskkonnakorralduse ja maapõue programmi toetatavatest tegevustest. Lisainfo: Margit Kivimäe, 627 4126, margit.kivimae[at]kik[dot]ee

Kell 11 toimub Jõgeva Maakonna Keskraamatukogus (Veski 3) KIKi teabepäev, kus räägitakse jäätmekäitluse ja atmosfääriõhukaitse programmi toetatavatest tegevustest.
Lisainfo: Enn Selgis, 627 4338, enn.selgis[at]kik[dot]ee.

Kell 13 toimub Rakvere Keskkonnaameti kontoris (Kunderi 18) KIKi teabepäev, kus räägitakse keskkonnateadlikkuse programmi toetatavatest tegevustest.
Lisainfo: Joel Randveer, 627 4320, joel.randveer[at]kik[dot]ee.

Kell 15 toimub Alam-Pedja looduskaitseala koostöökogu koosolek Keskkonnaameti Tartu kontoris (Aleksandri tn 14, Tartu), kus seekord on päevakorras kõik piirkonna jõgedega seonduv. Koosolekule on oodatud koostöökogu liikmed ja teised huvilised, kes soovivad koostöökogu tegemisega tuttavamaks saada.
Lisainfo: Katrin Kaldma, Keskkonnaameti kaitse planeerimise spetsialist, katrin.kaldma[at]keskkonnaamet[dot]ee

Kell 18 esineb Loodusmuuseumi zooloogia osakonna juhataja Lennart Lennuk Öökulli akadeemia raames põnevate lugudega muuseumi kogumistöödest.
Lisainfo: Agnes Karlson, agnes.karlson[at]loodusmuuseum[dot]ee või 5373 1799.

Reede, 29. jaanuar 2016

Kell 19 toimub Haapsalu Kultuurikeskuses Eesti muuseumide aastaauhindade pidulik üritus, kus teiste seas kandideerib parima näituseprojekti auhinnale ka Eesti Loodusmuuseum näitusega „Öised tiivulised
Lisainfo: Kati Raudsaar, kati.raudsaar[at]loodusmuuseum[dot]ee või 525 8569.

Maa-ameti geoinformaatika osakonna juhataja asetäitja Lea Pauts ja peaspetsialist Age Sild esinevad Tartus toimuval kartograafiakonverentsil "Eesti kaardilood".
Lisainfo: Agnes Jürgens, Maa-ameti avalike suhete nõunik, Agnes.Jurgens[at]maaamet[dot]ee