Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (18.01.2016 - 24.01.2016)

Kaitseministeerium
Esmaspäev, 18. jaanuar 2016

1. jalaväebrigaadi suurtükiväepataljon tähistab väeosa 98. aastapäeva rännakmarsiga läbi Rakvere linna. Lisainfo: 1. jalaväebrigaadi teabeohvitseri ülesannetes reamees Sander Mändoja; 56 977 041, sander.mandoja[at]mil[dot]ee

Teisipäev, 19. jaanuar 2016

Kell 11 avab kaitseminister Hannes Hanso Jõhvis Viru jalaväepataljonis lasketiiru. Lisainfo: Kaitseministeeriumi pressiesindaja Andres Sang; 717 0167, 56 481 759, andres.sang[at]kaitseministeerium[dot]ee

2. jalaväebrigaadi Kuperjanovi jalaväepataljon korraldab Võrumaal jalgsirännaku. Lisainfo: 2. jalaväebrigaadi teabeohvitser nooremleitnant Jaanika Ojakõiv; 717 5016, jaanika.ojakoiv[at]mil[dot]ee

Kolmapäev, 20. jaanuar 2016

20.-21. jaanuaril osaleb kaitseväe juhataja kindralleitnant Riho Terras NATO Sõjalise Komitee kohtumisel Brüsselis. Lisainfo: kaitseväe peastaabi pressijaoskonna staabiohvitser nooremleitnant Roland Murof; 58 553 594, roland.murof[at]mil[dot]ee

Neljapäev, 21. jaanuar 2016

Scoutspataljon tähistab Paldiskis Pikksaare lahingu aastapäeva piduliku rivistuse ning pataljoniülema vastuvõtuga. Lisainfo: 1. jalaväebrigaadi teabeohvitseri ülesannetes reamees Sander Mändoja; 56 977 041, sander.mandoja[at]mil[dot]ee

Reede, 22. jaanuar 2016

Kaitseväe keskpolügoonil korraldatakse esmakordselt Eesti kaitseväe lahinglaskmised tankitõrjesüsteemist Javelin. Lisainfo: 1. jalaväebrigaadi teabeohvitseri ülesannetes reamees Sander Mändoja; 56 977 041, sander.mandoja[at]mil[dot]ee

Laupäev, 23. jaanuar 2016

Kodutütarde 84. aastapäeva aktus Pärnus hotellis Strand. Lisainfo: Kodutütarde peavanem Angelika Naris 51 77 049, angelika.naris[at]kaitseliit[dot]ee

Keskkonnaministeerium
Esmaspäev, 18. jaanuar 2016

Esmaspäevast reedeni külastab Eestit OECD missioon, mis on koostamas Eesti kohta keskkonnaülevaadet. OECD delegatsioon kohtub teiste seas keskkonnaministri Marko Pomerantsi ja keskkonnaministeeriumi esindajatega. Lisainfo: Berit-Helena Lamp, Keskkonnaministeeriumi pressiesindaja, berit-helena.lamp[at]envir[dot]ee, 626 2910, 5303 6253.

Algusega kell 15 toimub Kuressaares (Saaremaa ühisgümnaasiumi keskkonnahariduskeskuses) KIKi teabepäev, kus räägitakse keskkonnateadlikkuse programmi toetatavatest tegevustest. Lisainfo: Terje Volke, terje.volke[at]kik[dot]ee tel 627 4324.

Teisipäev, 19. jaanuar 2016

Algusega kell 14 toimub Põlvas (Pesa hotelli konverentsisaalis) KIKi teabepäev, kus räägitakse keskkonnateadlikkuse programmi toetatavatest tegevustest.
Lisainfo: Piret Sepp, piret.sepp[at]kik[dot]ee, tel 627 4321.

Neljapäev, 21. jaanuar 2016

Algusega kell 18 kutsume kõiki reisihuvilisi rändama Loodusmuuseumi Öökulli akadeemiasse koos Hendrik Relvega Aafrika savanni ja tutvust tegema sealse loomariigiga. Lisainfo: Agnes Karlson, agnes[at]loodusmuuseum[dot]ee, 5373 1799.

Reede, 22. jaanuar 2016

Keskkonnaminister Marko Pomerants kohtub Jõelähtme valla esindajatega. Lisainfo: Berit-Helena Lamp, Keskkonnaministeeriumi pressiesindaja, berit-helena.lamp[at]envir[dot]ee, 626 2910, 5303 6253.

Algusega kell 13 toimub Võrus (Kesklinna kooli konverentsisaalis) KIKi teabepäev, kus räägitakse keskkonnateadlikkuse programmi toetatavatest tegevustest. Lisainfo: Reet Utsu, reet.utsu[at]kik[dot]ee, tel 627 4328.

Algusega kell 10.30 toimub Ida-Virumaal Aseris (Rannu külalistemajas) KIKi teabepäev, kus räägitakse veemajanduse, jäätmekäitluse ja atmosfääriõhu kaitse programmi toetatavatest tegevustest. Lisainfo: Bruno Uustal, bruno.uustal[at]kik[dot]ee, tel 627 4337.