Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (18.01.2016 - 24.01.2016)

Keskkonnaministeerium
Esmaspäev, 18. jaanuar 2016

Esmaspäevast reedeni külastab Eestit OECD missioon, mis on koostamas Eesti kohta keskkonnaülevaadet. OECD delegatsioon kohtub teiste seas keskkonnaministri Marko Pomerantsi ja keskkonnaministeeriumi esindajatega. Lisainfo: Berit-Helena Lamp, Keskkonnaministeeriumi pressiesindaja, berit-helena.lamp[at]envir[dot]ee, 626 2910, 5303 6253.

Algusega kell 15 toimub Kuressaares (Saaremaa ühisgümnaasiumi keskkonnahariduskeskuses) KIKi teabepäev, kus räägitakse keskkonnateadlikkuse programmi toetatavatest tegevustest. Lisainfo: Terje Volke, terje.volke[at]kik[dot]ee tel 627 4324.

Teisipäev, 19. jaanuar 2016

Algusega kell 14 toimub Põlvas (Pesa hotelli konverentsisaalis) KIKi teabepäev, kus räägitakse keskkonnateadlikkuse programmi toetatavatest tegevustest.
Lisainfo: Piret Sepp, piret.sepp[at]kik[dot]ee, tel 627 4321.

Neljapäev, 21. jaanuar 2016

Algusega kell 18 kutsume kõiki reisihuvilisi rändama Loodusmuuseumi Öökulli akadeemiasse koos Hendrik Relvega Aafrika savanni ja tutvust tegema sealse loomariigiga. Lisainfo: Agnes Karlson, agnes[at]loodusmuuseum[dot]ee, 5373 1799.

Reede, 22. jaanuar 2016

Keskkonnaminister Marko Pomerants kohtub Jõelähtme valla esindajatega. Lisainfo: Berit-Helena Lamp, Keskkonnaministeeriumi pressiesindaja, berit-helena.lamp[at]envir[dot]ee, 626 2910, 5303 6253.

Algusega kell 13 toimub Võrus (Kesklinna kooli konverentsisaalis) KIKi teabepäev, kus räägitakse keskkonnateadlikkuse programmi toetatavatest tegevustest. Lisainfo: Reet Utsu, reet.utsu[at]kik[dot]ee, tel 627 4328.

Algusega kell 10.30 toimub Ida-Virumaal Aseris (Rannu külalistemajas) KIKi teabepäev, kus räägitakse veemajanduse, jäätmekäitluse ja atmosfääriõhu kaitse programmi toetatavatest tegevustest. Lisainfo: Bruno Uustal, bruno.uustal[at]kik[dot]ee, tel 627 4337.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Esmaspäev, 18. jaanuar 2016

Minister Liisa Oviir kohtub 18.-19.01 Pariisis Prantsuse ettevõtjate katuseorganisatsiooni MEDEF-ga, Business France-ga ning Eestisse investeerinud ettevõtjate esindajatega. Visiidi teiseks oluliseks eesmärgiks on külastada Euroopa Kosmoseagentuuri peakontorit ning kohtuda seal ESA peadirektori ning juhtkonna liikmetega. Lisainfo: Heidi Ojamaa, 6256335, heidi.ojamaa[at]mkm[dot]ee

Kolmapäev, 20. jaanuar 2016

Minister Liisa Oviir osaleb Saksa ettevõtjate tänuüritusel.  Lisainfo: Heidi Ojamaa, 6256335, heidi.ojamaa[at]mkm[dot]ee

Minister Kristen Michal tutvustab Riigikogule esimesel lugemisel elektroonilise side seaduse ja toote nõuetele vastavuse seaduse muutmise seaduse eelnõud ja meresõiduohutuse seaduse muutmise seaduse eelnõud.

MKM ja Läänemere Arengufoorum (Baltic Development Forum) korraldavad Läänemeremaade piiriülese digitaalse koostöö ümarlaua. Kokku saavad digivaldkonna poliitikakujundajad kaheksast Läänemere riigist (Eesti, Läti, Leedu, Taani, Soome, Rootsi, Poola, Saksamaa), kaasatud on ka Norra. Lisainfo: Rasmus Ruuda, 6256429, rasmus.ruuda[at]mkm[dot]ee

Neljapäev, 21. jaanuar 2016

Minister Liisa Oviir kohtub Hollandi suursaadik T.E. Hr. Jos Schellaarsiga. Lisainfo: Heidi Ojamaa, 6256335, heidi.ojamaa[at]mkm[dot]ee

Reede, 22. jaanuar 2016

Minister Liisa Oviir osaleb Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumil, TTÜ innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuses Mektory, kus ta annab üle Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi märgised.