Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (11.01.2016 - 17.01.2016)

Siseministeerium
Kolmapäev, 13. jaanuar 2016

Siseminister Hanno Pevkur osaleb politsei- ja piirivalveameti (PPA) aastaalguse pressikonverentsil, mis toimub PPA peahoones (Pärnu mnt 139, Tallinn) ja algab kell 13.00.

Korrakaitse- ja migratsioonipoliitika asekantsler Raivo Küüt kohtub Saksa siseministeeriumi esindaja Christian Closiga, kes kandideerib Euroopa varjupaigaküsimuste tugiameti (EASO) peadirektori kohale. Kandidaati tutvustab Saksa saatkonna asejuht Reinhard Wiemer.

Neljapäev, 14. jaanuar 2016

Siseminister Hanno Pevkur osaleb valitsuse istungil.

Sisejulgeolekupoliitika asekantsler Erkki Koort osaleb riigikantseleis toimuval nõupidamisel, kus vaadatakse üle ja kaasajastatakse Eesti julgeolekupoliitika alused. 

Korrakaitse- ja migratsioonipoliitika asekantsler Raivo Küüt osaleb varjupaiga- ja migratsiooniküsimuste kõrgetasemelise töögrupi (HLWG) kohtumisel. 

Reede, 15. jaanuar 2016

Varade asekantsler Riho Kuppart teeb siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskuse (SMIT) infojuhtide teabepäeval ettekande teemal „Muutuv maailm ja ootused IKT teenustele“.

Korrakaitse- ja migratsioonipoliitika asekantsler Raivo Küüt osaleb strateegilise sisserände-, piiride ja varjupaigakomitee (SCIFA) kohtumisel.