Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (27.07.2015 - 02.08.2015)

Riigikantselei
Neljapäev, 30. juuli 2015

Kell 10 valitsuse istung Stenbocki majas. Kommenteeritud päevakord http://valitsus.ee/et/uudised-istungite-info/istungite-paevakorrad
Kell 12 valitsuse pressikonverents Stenbocki majas. Otseülekanne aadressil http://valitsus.ee/et/pressikonverentsid

Keskkonnaministeerium
Teisipäev, 28. juuli 2015
Keskkonnaamet korraldab teisipäevast neljapäevani Palmses rahvusvahelise ebapärlikarbi inventeerimismetoodikate koolituse, mille eesmärgiks on tutvustada nii Eesti lähinaabrite (Soome, Rootsi) kui ka kaugemate ebapärlikarbi levikualade (Norra, Iirimaa) inventeerimismetoodikaid, võimalikke raskusi nende elluviimisel ning praktilist lahendamist vajavaid kitsaskohti tegevuste väljatöötamisel.
 
Lisainfo: Maili Lehtpuu, projekti „Ebapärlikarbi elupaikade taastamine" juht, 5366 2619, maili.lehtpuu[at]keskkonnaamet[dot]ee.
Kolmapäev, 29. juuli 2015
- Algusega kell 10.30 toimub Keskkonnaministeeriumi I korruse saalis kliimamuutustega kohanemise arengukava KSH programmi avalik arutelu. 
Lisainfo: Berit-Helena Lamp, Keskkonnaministeeriumi avalike suhete osakonna kommunikatsiooni peaspetsialist, 626 2910, berit-helena.lamp[at]envir[dot]ee
 
- Algusega kell 13 toimub keskkonnaministeeriumis maapõue strateegia töökoosolek.
Lisainfo: Kadri Masing, Keskkonnaministeeriumi avalike suhete osakonna nõunik, 626 2941, kadri.masing[at]envir[dot]ee
Reede, 31. juuli 2015
- Keskkonnaminister Marko Pomerants külastab AS-i Ökosil ning Vaivara ohtlike jäätmete käitluskeskust Ida-Virumaal. Lisainfo: Berit-Helena Lamp, Keskkonnaministeeriumi avalike suhete osakonna kommunikatsiooni peaspetsialist, 626 2910, berit-helena.lamp[at]envir[dot]ee
Kultuuriministeerium
Neljapäev, 30. juuli 2015
Kultuuriminister Indrek Saar osaleb kell 10.00 algaval valitsuse istungil ning kell 16.00 algaval valitsuse kabinetinõupidamisel.
Lisainfo: Kai-Ines Nelson, Kultuuriministeeriumi avalike suhete nõunik, kai-ines.nelson[at]kul[dot]ee; 55689644
Reede, 31. juuli 2015
Kell 13.15 osaleb ministeeriumi mõisakoolide programmi juht Riin Alatalu Suure-Kõpu mõisas toimuva projekti "Suure-Kõpu mõisa ekspositsiooni loomine läbi kunsti- ja maitsmismeele" ekspositsiooni "Antiikmaalingud ja antiigi retseptsioon Eesti mõisates" avamisel. 
Lisainfo: Riin Alatalu, Kultuuriministeeriumi EMP mõisakoolide programmijuht; riin.alatalu[at]kul[dot]ee 5119439
 
31.07-1.08. osalevad Kultuuriministeeriumi kultuuriväärtuste asekantsler Tarvi Sits ja ministeeriumi muinsuskaitsenõunik Liina Jänes Itaalias Milaanos toimuval rahvusvahelisel kultuuriministrite konverentsil, mis toimub Milano EXPO raames (International Conference of Ministers of Culture of the Countries participating in Expo Milan 2015 and EU Countries “Culture as a Tool to Improve the Dialogue among Peoples”). 
Lisainfo: Tarvi Sits, Kultuuriministeeriumi kultuuriväärtuste asekantsler, tarvi.sits[at]kul[dot]ee; 5124253
Laupäev, 1. august 2015
Kultuuriministeeriumi esindaja Ida-Virumaal, välisvahendite ekspert Eduard Odinets osaleb ministeeriumi korraldatud Ida-Virumaa rahvuskultuuriseltside ümarlaua liikmete õppereisil  XXII Seto Kuningriigi Päevale Obinitsasse. Lisainfo: Eduard Odinets, Kultuuriministeeriumi välisvahendite ekspert, eduard.odinets[at]kul[dot]ee; 501 8934