Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (16.04.2018 - 22.04.2018)

Haridus- ja teadusministeerium
Esmaspäev, 16. aprill 2018

Minister Mailis Reps osaleb kell 11 Saue Noortekeskuses konverentsil, millega tähistatakse noortekeskuse 20 tegutsemisaasta täitumist.
Kell 15 vastab minister Mailis Reps Riigikogu liikmete arupärimistele kõrgkoolide rahvusvahelistumisest ja eesti keelest kõrghariduses, vene emakeelega laste hariduskorraldusest ning eestikeelsest õppe- ja kasvatustööst alushariduses.

Teisipäev, 17. aprill 2018

Minister Mailis Reps kohtub Poola suursaadikuga kell 10.30 ministeeriumi Tallinna esinduses.

Minister Mailis Reps osaleb valitsuse majandusarengu komisjonis.

Kell 15.30 tervitab minister Mailis Reps Euroopa Koolide kuratooriumi istungil osalejaid hotellis Hilton.

Kell 16 koguneb Haridus- ja Teadusministeeriumis teaduspoliitika komisjon, kus osalevad minister Mailis Reps ja asekantsler Indrek Reimand.

Kolmapäev, 18. aprill 2018

Minister Mailis Reps, kantsler Tea Varrak ja asekantslerid kohtuvad Kultuuriministeeriumi kolleegidega kell 11.30 Kultuuriministeeriumis.

Neljapäev, 19. aprill 2018

Minister Mailis Reps avab kell 9.30 Euroopa kõrgharidusasutuste assotsiatsiooni (EURASHE) 28. aastakonverentsi Kultuurikatlas. Kahepäevase konverentsi esimene päev keskendub kõrghariduspoliitikale ja akadeemilistele teemadele üldisemalt, teise päeva teemaks on partnerlussuhted ettevõtetega ja töömaailma ootused. Konverents toimub koostöös Rakenduskõrgkoolide Rektorite Nõukoguga. Programm.

Minister Mailis Reps osaleb valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

Minister Mailis Reps avab kell 12 Eesti Haridustöötajate Liidu konverentsi „Õpetaja ja õpetamine 100-aastases Eesti Vabariigis“, mis toimub Tallinki laeval Baltic Queen. Lähem info.

Kantsler Tea Varrak osaleb kell 11 Viimsi Gümnaasiumi sarikapeol.

Asekantsler Indrek Reimand osaleb Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis kohtumisel Euroopa Komisjoni peasekretariaadi direktori Marcel Haag’iga. Peamised aruteluteemad on Eesti konkurentsivõime kasv ning väljakutsed teadus- ja arendustegevuse valdkonnas.

Reede, 20. aprill 2018

Noored Kooli järjekordse lennu lõpetajad külastavad Tartus Haridus- ja Teadusministeeriumi.

Pühapäev, 22. aprill 2018

22.-24. aprillil toimub Väike-Maarjas ja Rakveres rahvusvaheline konverents „Emakeelne Eesti, emakeelne Euroopa“. Lähem info.