Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (17.09.2018 - 23.09.2018)

Haridus- ja teadusministeerium
Esmaspäev, 17. september 2018

Minister Mailis Reps osaleb valitsuskabinetis riigieelarve arutelus.

Minister Mailis Reps, kantsler Tea Varrak ja asekantsler Ivar Sikk osalevad TTÜ 100. sünnipäeva tähistamisel.

17.-18. septembril osaleb asekantsler Indrek Reimand Austrias Saltzburgis Euroopa Teadusruumi ja Innovatsiooninõukogu (ERAC) kohtumisel, kus arutatakse teadusruumi juhtimise reformimist ning liikmesriikide teadus- ja innovatsioonisüsteemide arendamist.

Teisipäev, 18. september 2018

Kantsler Tea Varrak viibib 18.-23. septembril Kultuuriministeeriumi ja lõimumisvaldkonna koostööpartnerite töövisiidil Torontos.

Kolmapäev, 19. september 2018

Minister Mailis Reps osaleb riigieelarve arutelus ja riigikogu infotunnis.

Kell 16 osaleb minister Mailis Reps eu-LISA ehk suuremahuliste IT-süsteemide juhtimise Euroopa ameti uue peamaja avamisel Tallinnas (Vesilennuki 5).

Neljapäev, 20. september 2018

Minister Mailis Reps osaleb valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

Reede, 21. september 2018

Minister Mailis Reps avab kell 11.30 noorteseire aastaraamatu „Noored ja osalus“ arutelukonverentsi Erinevate Tubade Klubis (Telliskivi 60-A1). Konverentsil arutatakse, millist tüüpi kodanikud on Eesti noored ja millist rolli mängib sotsiaalmeedia. Diskussiooni eesmärk on esile tuua nii noorte endi kui nende elu kujundajate vaatenurki ning sõnastada soovitusi noorte paremaks kaasamiseks. Päeva juhib Eesti Noorteühenduste Liidu juhatuse esimees Roger Tibar. Konverentsi korraldab Tallinna Ülikooli ühiskonnateaduste instituut koostöös Eesti Noorsootöö Keskuse, Haridus- ja Teadusministeeriumi ja Eesti Noorteühenduste Liiduga. Ajakirjanikud on oodatud!