Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (10.12.2018 - 16.12.2018)

Sotsiaalministeerium
Esmaspäev, 10. detsember 2018

Tervise- ja tööminister Riina Sikkut osaleb Komandandi majas toimuval rahvusvahelisel konverentsil „Naiste majanduslik iseseisvus on inimõigus“.

Teisipäev, 11. detsember 2018

Minister Riina Sikkut peab ettekande konverentsil „Meditsiin 2019“. Lisainfo konverentsi kohta: https://pood.aripaev.ee/meditsiin-2019#programm

Sotsiaalkaitseminister Kaia Iva osaleb üliõpilaste ja teadustööde riikliku konkursi lõpuüritusel Teaduste Akadeemias, kus annab üle eripreemiad tööde autoritele ja nende juhendajatele.

Kolmapäev, 12. detsember 2018

Minister Riina Sikkut osaleb Töötukassa nõukogu koosolekul.

Minister Kaia Iva osaleb näituse „Uurija pilguga lapsendamisest: näitus ülikooli lõputöödest“ avamisel ning aruteluringis „Kelle huvides on lapsendamise saladus“.

Tööala asekantsler Sten Andreas Ehrlich osaleb SA Kutsekoda nõukogu koosolekul.

E-teenuste arengu ja innovatsiooni asekantsler Kalle Killar avab Brüsselis personaalmeditsiini teemalise seminari ja osaleb paneeldiskussioonis. Seminar korraldatakse Eesti ja Suurbritannia koostöös.

Neljapäev, 13. detsember 2018

Ministrid Riina Sikkut ja Kaia Iva osalevad Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

Terviseala asekantsler Maris Jesse osaleb Tartu Ülikooli nõukogu koosolekul.

Reede, 14. detsember 2018

Minister Riina Sikkut osaleb Eesti Haigekassa nõukogu koosolekul.

Minister Kaia Iva on visiidil Viljandimaal, kus külastab Pilistvere Hooldekodu, Mõisaküla Hoolekandekeskust, Abja Haigla hoolekande osakonda, Kärstna sotsiaaleluruume ning Abja-Paluoja Päevakeskusest.