Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (25.03.2019 - 31.03.2019)

Maaeluministeerium
Teisipäev, 26. märts 2019

• 26.–27. märtsil osaleb Maaeluministeeriumi maamajanduse ja konkurentsipoliitika büroo peaspetsialist Taavi Kurvits Gruusias toimuval rahvusvahelisel konverentsil "Maaelu areng Gruusias: Leaderi tulevik Gruusias", tutvustades ettekandega Eesti kogemusi ning andes soovitusi Leader-meetme rakendamiseks.

Kolmapäev, 27. märts 2019

• Kell 13.00–16.30 toimub Maaeluministeeriumi suures saalis mahemajanduse tervikprogrammi nõukoja istung, mida juhib toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai. Lisaks osalevad istungil taimetervise osakonnajuhataja Sigmar Suu ja mitme seotud organisatsiooni esindajad. Kohtumise keskne teema on maheturism. Kuna tervikprogrammis on turismi valdkond tihedalt seotud toitlustamisega, siis käsitletakse mõningal määral ka mahetoitlustamise teemat.


• Eestisse saabub digieduga tutvuma ja maaeluminister Tarmo Tammega kohtuma Baden-Württembergi liidumaa maaelu ja tarbijakaitse minister Peter Hauk. 28.–29. märtsil sõidab delegatsioon tutvuma erinevate digilahendustega Eesti metsanduses ja põllumajanduses. Minister Hauki saadab delegatsioon, mille koosseisus on nii sealse parlamendi saadikud kui ka talupidajate organisatsioonide esindajad. Visiidi programm valmib koostöös Keskkonnaministeeriumiga.

Neljapäev, 28. märts 2019

• Maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Vabariigi Valitsuse istungil.