Valitsuse istungid ja pressikonverentsid

Peaminister

Peaminister Jüri Ratas

Jüri Ratas on peaminister alates
23. novembrist 2016

Jüri Ratas kuulub Eesti Keskerakonda. Aastatel 2007-2016 oli Jüri Ratas Riigikogu XI, XII ja XIII koosseisu aseesimees.

Valitsuskoalitsiooni kuuluvad Eesti Keskerakond, Sotsiaaldemokraatlik Erakond ja Isamaa ja Res Publica Liit.

 

Videod

Valitsuse pressikonverentsil vastasid ajakirjanike küsimustele tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski, kaitseminister Jüri Luik, maaeluminister Tarmo Tamm ning sotsiaalkaitseminister Kaia Iva.
14.12.2017
Peaminister külastas reservväelaste õppust "Okas 2017". Valitsus kutsus lisaõppekogunemise kokku kolmapäeval, 6.12, välja kutsuti reservväelased 669 ametikoha täitmiseks. Neljapäeval, 7.12 alanud õppus "Okas 2017" kestab pühapäeva õhtuni. Tegu on teise korraga, kui Eesti oma reaalset kaitsevõimet sellisel kombel testib. Esimene lisaõppekogunemine toimus 2016. aasta detsembris, mil teenistusse kutsuti üle 300 reservväelase ja kaitseliitlase Põhja- ning Lõuna-Eestis. Video: Kaitsevägi
09.12.2017
Valitsuse pressikonverentsil vastasid ajakirjanike küsimustele peaminister Jüri Ratas, kaitseminister Jüri Luik, riigihalduseminister Jaak Aab ning rahandusminister Toomas Tõniste.
07.12.2017
Peaminister Jüri Ratas andis Riigikogu ees ülevaate valitsuse tegevusest Euroopa Liidu poliitika teostamisel.
05.12.2017

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.