Minister

Urmas Reinsalu

Urmas Reinsalu
Ministerial Role Time
välisminister 29.04.2019 - ...
justiitsminister 23.11.2016 - 29.04.2019
justiitsminister 09.04.2015 - 23.11.2016
kaitseminister 14.05.2012 - 26.03.2014