Minister

Nikolai Köstner

Ministerial Role Time
kaubandus- ja tööstusminister 18.11.1919 - 17.04.1920
kaubandus-tööstusminister ja teedeminister 09.05.1919 - 18.11.1919
tööstus- ja kaubandusminister 27.11.1918 - 28.02.1919
tööstus-kaubandusminister 14.11.1918 - 27.11.1918