Minister

Keit Pentus-Rosimannus

Keit Pentus-Rosimannus
Ministerial Role Time
välisminister 09.04.2015 - 15.07.2015
välisminister 17.11.2014 - 09.04.2015
keskkonnaminister 26.03.2014 - 17.11.2014
keskkonnaminister 06.04.2011 - 26.03.2014