Minister

Jürgen Ligi

Jürgen Ligi
Ministerial Role Time
välisminister 12.09.2016 - 23.11.2016
haridus- ja teadusminister 09.04.2015 - 12.09.2016
rahandusminister 26.03.2014 - 03.11.2014
rahandusminister 06.04.2011 - 26.03.2014
rahandusminister 04.06.2009 - 06.04.2011
kaitseminister 10.10.2005 - 05.04.2007