Minister

Jaan Raamot

Ministerial Role Time
toitlusminister 27.11.1918 - 27.01.1919
põllutöö- ja toitlusminister 12.11.1918 - 16.11.1918
põllutöö- ja toitlusminister 24.02.1918 - 12.11.1918