Minister

Hans Rebane

Ministerial Role Time
minister, peaministri asetäitja ja välisministri ülesannetes (24.06.1949 määramine tühistatud) 15.01.1945 - 24.06.1949
välisminister 09.12.1927 - 04.12.1928