Minister

Aksel Mark

Ministerial Role Time
siseminister 20.06.1990 - 07.10.1992
siseminister 08.05.1971 - 20.06.1990
peaministri asetäitja abi ja siseminister 01.03.1964 - 08.05.1971
siseminister 01.01.1962 - 01.03.1964
portfellita minister 10.09.1956 - 01.01.1962